Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Mājaslapu izstrāde

Kvalitatīva mājaslapa - efektīvs rīks jaunu klientu piesaistei un mūsdienīgai komunikācijai interneta vidē

Ritināt uz leju

Jūsu uzņēmuma mājaslapa būs labākais palīgs un rīks, kas sniegs interneta lietotājiem informāciju, prezentēs jūsu produktus vai pakalpojumus, radīs emocijas un aicinās uz rīcību. Tātad – palīdzēs pārdot un piesaistīt jaunus klientus.

Mājaslapa pārstāvēs Jūsu uzņēmumu visu diennakti un bez brīvdienām – lietū, sniegā, vasarā, brīvdienās un jebkurā pasaules vietā! Tik uzticamam partnerim ir jābūt kvalitatīvam un efektīvam. Vai piekrītat?

"Kvalitāte – tas nozīmē strādāt teicami, pat ja neviens neskatās."

Henrijs Fords

Mēs tiecamies kvalitatīvi veikt ikvienu mums uzticēto uzdevumu. Tādēļ kvalitatīva mājaslapa mums nozīmē labākā iespējamā risinājuma piedāvāšanu katrā posmā, katrā niansē, lai sasniegtu lielisku rezultātu.

Kāda ir kvalitatīvi izstrādāta mājaslapa?

Pareizi izplānota

Ilgspējīga

Ātri darbojas

Adaptīva

Pareizi izplānota

Ar precīzi noteiktu biznesa mērķi. Plānota, ņemot vērā nozares specifiku, mērķauditoriju un tās vajadzības, lietotāju uzvedību, atslēgvārdu izpēti un citiem aspektiem.

Ilgspējīga

Mājaslapa, kuru iespējams lietot vairākus gadus, kurai var vienkārši un loģiski papildināt saturu, pievienot jaunas sadaļas un jaunas funkcijas, kurai var uzlabot dizainu un veikt citas izmaiņas, saglabājot tās pamatu.

Ātri darbojas

Kvalitatīva mājaslapa tiek ātri ielādēta un ātri darbojas jebkurā ierīcē un jebkādā interneta pārlūkā, jo mūsdienu klienti ir nepacietīgi un katrai sekundei ir liela nozīme, lai Jūs nezaudētu nevienu potenciālo klientu mājaslapas darbības traucējumu dēļ.

Adaptīva

Jau gandrīz 40% Latvijas iedzīvotāju izmanto internetu dažādās mobilajās ierīcēs, tādēļ kvalitatīvai mājaslapai ir jābūt adaptīvam dizainam un tai ir jābūt vienlīdz ērti lietojamai gan datorā, gan viedtālrunī, gan planšetdatorā.

Ar kvalitatīvu saturu

Fotoattēli, kas papildina tekstu, un teksti, kas papildina fotoattēlus. Palīdz rast atbildes uz potenciālo klientu jautājumiem un aicina uz rīcību. SEO draudzīgs, loģiski strukturēts, pārliecina, veicina uzticamību uzņēmumam.

Ar unikālu dizainu

Atbilst uzņēmuma korporatīvajam tēlam un komunikācijas stilam, rada pozitīvas emocijas, palīdz sasniegt biznesa mērķus un paliek atmiņā, jo izceļas starp citu uzņēmumu mājaslapām. Atbilst UX dizaina pamatprasībām.

SEO draudzīga

Mājaslapa, kuras pamatā ir Google atslēgvārdu izpēte un kura ir izstrādāta atbilstoši labākajai SEO praksei, palīdzēs Jūsu uzņēmumam palielināt apmeklētāju skaitu – tātad potenciālo klientu skaitu.

Ar saturvadības sistēmu - CMS

Pateicoties satura pārvaldības sistēmai, Jūs varēsiet atjaunot saturu – pievienot jaunus produktus vai pakalpojumus, ievietot jaunumus un mainīt citu informāciju. Tikai daži klikšķi, tikai dažas sekundes un jaunā informācija būs Jūsu mājaslapā.

Ar kvalitatīvu saturu

Ar unikālu dizainu

SEO draudzīga

Ar saturvadības sistēmu - CMS

Jūs labprāt uzzinātu, ko par sadarbību ar Kebbe IT saka klienti?

Mārtiņš Saliņš
Mārtiņš Saliņš Vadītājs
Sadarbojoties ar Kebbe IT mums patika viņu aktīvā iesaistīšanās risinājumu meklēšanā, lai mums būtu vieglāk uzturēt produktu katalogu, tam neveltot pārāk daudz laika. Izstrādes procesā tika demonstrētas un piedāvātas dažādas iespējas, no kurām nācās tikai izvēlēties, lai pēc tam izvēlēto risinājumu ieviestu mūsu mājaslapā.

SILTEKS

Uzņēmuma mājaslapa un risinājums datu bāzes importēšanai mājaslapas sistēmā.

Apsverat iespēju sadarboties ar mums?

Edgars Kebbe

Edgars Kebbe

Kopā ar komandu palīdzēšu Jūsu uzņēmumam atrast un izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus biznesa mērķu sasniegšanai.

Please leave this field empty.

Pēc mājaslapas izstrādes nodrošināsim:

Mājaslapas uzturēšanu

Vai vēlaties, lai mēs vienmēr būtu viena e-pasta vai zvana attālumā? Lai konsultētu, atjaunotu saturu Jūsu vietā, veiktu dažādus uzlabojumus, veidotu rezerves kopijas un veiktu citas darbības, kas ļaus Jūsu mājaslapai darboties stabili?

E-mārketingu

Tāpat kā visi ceļi ved uz Romu, visai Jūsu uzņēmuma komunikācijai internetā jāved uz Jūsu uzņēmuma mājaslapu.

Mēs piedāvājam realizēt atsevišķas interneta komunikācijas disciplīnas, izveidot komunikācijas stratēģiju vai realizēt e-mārketinga kampaņas no A līdz Z, lai Jūsu mājaslapā vienmēr būtu apmeklētāji.

Papildinājumu un uzlabojumu izveidi

Jūsu uzņēmums attīstīsies un augs, un Jūsu mājaslapa to varēs darīt kopā ar uzņēmumu. Mēs ieviesīsim papildinājumus, pievienosim jaunas funkcionalitātes, mainīsim un papildināsim dažādu elementu izvietojumu, uzlabosim dizainu utt.