Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Par mums

Mūsu misija izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus Jūsu biznesa mērķu sasniegšanai

Ritināt uz leju

Mūsu misija izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus Jūsu biznesa mērķu sasniegšanai.

Mēs esam profesionāļu komanda, kuru fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju un tas, kā mūsdienās cilvēki izmanto tehnoloģijas, lai atrastu informāciju, attīstītu biznesu, komunicētu pat tad, kad uzņēmumu no klienta šķir divi okeāni, septiņi pakalni un neskaitāmu valstu robežas. Mēs labprāt Jums palīdzēsim pārvarēt lielākus un mazākus attālumus dažās sekundēs, ar mūsdienu Web risinājumu palīdzību, lai palīdzētu Jums sasniegt savus biznesa mērķus.

PASTĀVĒS, KAS PĀRVĒRTĪSIES!

Rainis

Vislabāko rezultātu var sasniegt tad, ja katrs dara darbu, kas viņam vislabāk patīk un padodas. Tieši tādēļ man ir svarīgi piesaistīt savai komandai nevis speciālistus, bet profesionāļus, kuri mīl savu darbu. Tā mēs piedāvājam kvalitāti un attieksmi. Un ieguvējs no tā ir ikviens mūsu klients.


Edgars Kebbe,
Kebbe IT vadītājs

Kebbe IT komandas vērtības

Godīgums un atbildība

Kvalitāte

Godīgums un atbildība

Mēs iestājamies par ilgtermiņa sadarbību, ko pierādām ar godīgumu un atbildību pret katru mums uzticēto uzdevumu.

Kvalitāte

Pienāk brīdis, kad kvalitāte izšķir visu. Mūsu komanda negaida šo brīdi. Mums tas jau ir pienācis, un mēs strādājam kvalitatīvi pat tad, kad neviens neskatās un nepārbauda.

Proaktivitāte

Ja redzam iespēju vai risinājumu, mēs neturam sveci zem pūra. Mūsu pārliecība un darba stils to neatļauj, un, jā, mūsu klientiem tas arī ļoti patīk!

Pašizaugsme

Pasaule mainās, un, kā sacīja Rainis: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" Mēs esam cīnītāji un izdzīvotāji, tādēļ katru dienu attīstām sevi, lai palīdzētu attīstīties Jūsu biznesam.

Proaktivitāte

Pašizaugsme

Iepazīstiet mūsu komandu

Edgars Kebbe

Projektu vadītājs

Edgars tic mūžizglītībai un nepārtrauktai izaugsmei, kas ir iespējama kā ikvienā personībā, tā arī projektā vai uzņēmumā. Edgars lielu uzmanību pievērš cilvēka psiholoģijai, kas viņam ļauj labāk izprast arī interneta lietotāju uzvedību un domāšanu, tādējādi palīdzot uzņēmumiem realizēt uz lietotāju orientētus Web projektus.

Kompetences

 • Web projektu vadiba
 • Lietotāju pieredze (UX)
 • Web konceptu izveide
 • Klientu vajadzību apzināšana
 • Pārdošana

Linda Kimeiša

Web satura speciāliste

Linda tic, ka unikalitāte, mērķtiecība un empātija var pavērt daudzas durvis. Starptautiska profesionālā pieredze viņai ir palīdzējusi paplašināt redzesloku, lai piedāvātu radošus risinājumus komunikācijā un satura izveidē.

Kompetences

 • Web saturs
 • Komunikācijas stratēģija
 • Mārketinga kampaņas
 • Biznesa attīstība

Roberts Šrenks

Programmētājs

Ceļojot pa Latviju līdzīgi kā pa kodu, Roberts atklājis, ka ir vēl daudz kas atklājams. Katra projekta realizēšanā viņš pedantiski pielieto augstskolā, kursos un pašmācības ceļā iegūtās savas zināšanas. Roberts nebaidās no izaicinājumiem, un mēs labprāt kopā ar Jums viņam tādus dosim.

Kompetences

 • HTML
 • PHP
 • MySQL
 • Javascript

Toms Ločmelis

Fotogrāfs

Fotogrāfs Toms māk iemūžināt emocijas un atmosfēru. Viņam to palīdz izdarīt sestais prāts, laba kamera un profesionālās zināšanas, kas gūtas dažādos fotokursos. Viņš ir piedalījies dažādos interesantos projektos un labprāt ļausies radošai fotosesijai, lai atspoguļotu Jūsu uzņēmumu pozitīvā Fotostāstā.