fbpx

50 rīki produktīvu biznesa procesu nodrošināšanai (E-grāmata)

Paaugstiniet savu, kolēģu un uzņēmuma kopējo darba efektivitāti, lai uzlabotu sava biznesa procesus un ātrāk, lētāk un efektīvāk sasniegtu uzņēmuma mērķus.

Kodolīgs efektīvu
rīku apkopojums
4 aktuāli temati
Kebbe IT speciālistu
padomi
Vizuāli piemēri un
vienkārši paskaidrojumi

Kā neapmaldīties neskaitāmu rīku džungļos un izmantot tos, lai uzlabotu darba efektivitāti, nevis sarežģītu dzīvi? Esam sagatavojuši rokasgrāmatu, kurā esam apkopojuši, mūsuprāt, efektīvākos un noderīgākos rīkus. Viens no maniem pašlaik iecienītākajiem rīkiem ir PipeDrive. Iespējams, ka tas var palīdzēt arī Jūsu biznesam!

Edgars Kebbe
Kebbe IT vadītājs

Kādi rīki ir apkopoti šajā dokumentā

Šajā dokumentā mēs esam apkopojuši rīkus, kurus esam izmantojuši un izmantojam joprojām.

Bez panikas! Mēs visus šos rīkus neizmantojam visi un katru dienu. Dažus no tiem izmanto komunikācijas speciālisti, citus — projektu vadītāji, vēl citus — SEO speciālisti. Šie ir rīki, kurus paši esam izmēģinājuši. Tie darbojas lieliski! Jums atliek vien izvēlēties tieši Jūsu biznesa specifikai un mērķiem atbilstošākos.

Mārketings
 • Sociālo mediju administrēšana
 • Reklāmas
 • E-pastu mārketings
 • Tendences
 • Noformēšana
 • Foto un audio apstrāde u. c
SEO optimizācija
 • Atslēgvārdu izpēte
 • Konkurentu analīze
 • Savas mājaslapas pārbaude
Analīze
 • Mājaslapas statistika
 • Karstuma kartes
 • Apmeklētāju plūsma u. c.
Darba organizēšana
 • Darbu plānošana
 • Komandas darba organizēšana
 • Komandas komunikācija
 • Komunikācija ar klientiem
 • Dokumentu glabāšana u. c.

Mūsu komandas speciālistu iecienītākie rīki

Annija

„Ar Canva palīdzību es varu izveidot vizuāli pievilcīgus attēlus komunikācijai sociālajos medijos un ne tikai…”

Kristīne

„Mailigen būtiski atvieglo mūsu saziņu ar pašreizējiem un potenciālajiem klientiem. Tas piedāvā plašas iespējas un risinājumus.”

Edmunds

„Ar Screaming Frog palīdzību mēs varam efektīvi identificēt dažādas mājaslapas nepilnības SEO optimizācijas vajadzībām.”

Monta

„Varu noteikti apgalvot, ka Forest man ir palīdzējis strādāt efektīvāk un kvalitatīvāk. Konkrēts uzdevums, kuram veltīta visa mana uzmanība!”

Ieva

„Dažādas idejas un risinājumi ne vienmēr rodas darba laikā pie datora ekrāna. Izmantoju Evernote, lai fiksētu informāciju un to saprotami organizētu.”

Beāte

„HotJar mums ļauj balstīt dažādus stratēģiskus lēmumus ne tikai uz mūsu zināšanām un pieredzi, bet arī uz reālu interneta lietotāju rīcības shēmām.”

Ivars

„Local by Flywheel ir rīks WordPress videi, kas strādā kā virtuāls serveris. Pāris klikšķu, un ar tā palīdzību ir iespējams izveidot lokālu vidi.”

Valters

„PHP Storm atbalsta visas nepieciešamās programmēšanas valodas. Ar to ir viegli operēt un sakonfigurēt atbilstoši individuālajām vajadzībām.”

Edgars

„Pipedrive ir līdz šim ērtākais rīks, ko esmu lietojis pārdošanas procesu pārvaldībā. Šo CRM sistēmu ir iespējams saintegrēt ar mājaslapu.”

Kurš kļūs par Jūsu iecienītāko rīku?

Daudzi no šiem rīkiem piedāvā nedēļas, 14 dienu vai pat mēneša izmēģinājuma periodu. Apskatiet mūsu speciālistu komentārus un kodolīgo kopsavilkumu par katru no tiem, lai atrastu sev piemērotākos rīkus.

Tiešsaistes kursi

Veidojam kvalitatīvu un profesionālu mājaslapu kopā!

12 nedēļu tiešsaistes kursi, pēc kuriem Jūs paša spēkiem varēsiet izveidot savu, funkcionējošu un kvalitatīvu mājaslapu! Soli pa solim no atslēgvārdu izpētes, servera iestatījumiem, WordPress tēmas izvēles līdz apmeklētāju piesaistei.

Uzzināt vairāk

Kebbe IT komanda jau vairākus gadus veido noderīgu, izglītojošu un informējošu saturu saistībā ar mājaslapu izveidi, e-komerciju, SEO un dažādu biznesa procesu optimizēšanu. Visu šo saturu un informāciju mēs Jums un citiem uzņēmējiem un speciālistiem piedāvājam par brīvu!

100 lekciju arhīvs

Mūsu arhīvā ir aptuveni 100 noderīgu rakstu par dažādiem tematiem: SEO, mārketingu, stratēģiju, pieredzes stāstiem u. c.

Uzzināt vairāk
WordPress rokasgrāmata

Ja Jūs strādājat ar WordPress, tad, iespējams, Jums ļoti noderēs mūsu WordPress rokasgrāmata, kas ir pieejama par brīvu.

Uzzināt vairāk
Iknedēļas Facebook LIVE

Katru otrdienu mēs Facebook live stāstām par dažādiem aktuāliem tematiem, dalāmies pieredzē un zināšanās.

Uzzināt vairāk

Par Kebbe IT

Piedāvājam pilnu internetveikalu un mājaslapu izstrādes pakalpojumu klāstu, kā arī atsevišķus pakalpojumus gan mājaslapas vai e-komercijas platformas izveides procesā, gan pēc to publicēšanas: dažādas integrācijas ar citām sistēmām, SEO optimizāciju u. c.

Mūsu komanda nodrošina kompetentu speciālistu izveidotu mājaslapu no A līdz Z.

Mājaslapu un
internetveikalu
izstrāde
SEO optimizācija
Online kursi

Vai vēlaties profesionālu biznesa rīku mērķtiecīgai uzņēmuma attīstībai?

Sazinieties ar mums

Kopā ar komandu palīdzēšu Jūsu uzņēmumam atrast un izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus biznesa mērķu sasniegšanai.

Edgars Kebbe
Kebbe IT vadītājs