fbpx

Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Izvēlne

Jau 9.novembrī

Online lekciju kurss:

Veidojam mājaslapu kopā

Mājaslapu un e-komercijas risinājumu izstrādes uzņēmums Kebbe IT uzsāk projektu, kas paredzēts tieši Tev - E-komercijas Akadēmija.

Iepazīšanās cena: €300 €360

Mājaslapu un e-komercijas risinājumu izstrādes uzņēmums Kebbe IT uzsāk projektu, kas paredzēts tieši Tev - E-komercijas Akadēmija. Mūsu mērķis ir izglītot un apmācīt uzņēmējus, mārketinga speciālistus un citus interesentus par mājaslapu un internetveikalu izstrādi, kā arī digitalo mārketingu, lai piesaistītu Tev klientus un paceltu Tavu biznesu nākamajā līmenī. Mēs Tev sniegsim zināšanas, metodes, rīkus un stratēģijas, kuras ar mūsu atbalstu varēsi ieviest savā ikdienas praksē.

Kā pirmo piedāvājam apgūt kursu “VEIODOJAM MĀJASLAPU KOPĀ” - 12 nedēļu (3 mēn.) tiešsaistes kurss, kura laikā kopīgi ar kursu vadītāju Edgaru Kebbe Tu radīsi pats savu WordPress mājaslapu no A līdz Z bez programmēšanas, atbilstoši SEO un lietotāju uzvedības (UX) labajai praksei.

Soli pa solim pretī mājaslapai!

Kursa "Veidojam mājaslapu kopā" laikā mēs kopīgiem spēkiem:

 1. reģistrēsim mājaslapas domēnu;
 2. izvēlēsimies "hosting" pakalpojuma sniedzēju;
 3. definēsim mājaslapas mērķus un izpildes pamatrādītājus (KPI);
 4. iepazīsimies ar pircēja personām un pircēja ceļojumu;
 5. iepazīsimies ar SEO pamatprincipiem;
 6. veiksim nišas atslēgvārdu izpēti;
 7. izplānosim un izveidosim mājaslapas struktūru;
 8. definēsim URL adrešu struktūru;
 9. atradīsim labāko dizaina šablonu;
 10. izplānosim SEO draudzīgu saturu;
 11. uzstādīsim un konfigurēsim WordPress satura pārvaldības sistēmu;
 12. apgūsim WordPress funkcionalitāti un iespējas;
 13. iepazīsim, uzstādīsim un konfigurēsim svarīgākos WordPress moduļus;
 14. publicēsim saturu atbilstoši SEO labajai praksei;
 15. publicēsim jaunizveidoto mājaslapu uz servera;
 16. pieslēgsim svarīgākos rīkus lietotāju uzvedības mērīšanai;
 17. un spersim vēl desmitiem citus soļus pretī rezultātam!

Apsolām, ka šādus mājaslapu izstrādes kursus Tu vēl nebūsi pieredzējis!

Kursu norises gaita

 1. Kurss sāksies 2020. gada 9. novembrī un norisināsies līdz 2021. gada 31. janvārim;
 2. Ikkatru no 12 nedēļām Tu saņemsi lekcijas par konkrētu tematisku segmentu, ko varēsi noskatīties sev ērtā laikā un vietā;
 3. Tu tiksi pievienots slēgtai Facebook grupai;
 4. Šajā grupā ik nedēļu tiks rīkots TIEŠSAISTES vebinārs, lai pārrunātu apgūtās zināšanas un Tu saņemtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem;
 5. Dalībnieki savus jautājumus iesūtīs pirms TIEŠSAISTES webināra, lai varam tos apkopot, tematiski grupēt un konstruktīvi organizēt atbilžu sniegšanu;
 6. Ja ievērosi visus kursa gaitā sniegtos norādījumus un aktīvi līdzdarbosies, lai sasniegtu savu mērķi, tad kursu noslēgsiet ar funkcionējošu, kvalitatīvu, SEO optimizētu un lietotājam draudzīgu mājaslapu

Mājaslapu un e-komercijas risinājumu izstrādes uzņēmums Kebbe IT uzsāk projektu, kas paredzēts tieši Tev - E-komercijas Akadēmija. Mūsu mērķis ir izglītot un apmācīt uzņēmējus, mārketinga speciālistus un citus interesentus par mājaslapu un internetveikalu izstrādi, kā arī digitalo mārketingu, lai piesaistītu Tev klientus un paceltu Tavu biznesu nākamajā līmenī. Mēs Tev sniegsim zināšanas, metodes, rīkus un stratēģijas, kuras ar mūsu atbalstu varēsiet ieviest savā ikdienas praksē.

Kā pirmo piedāvājam apgūt kursu “VEIODOJAM MĀJASLAPU KOPĀ” - 12 nedēļu (3 mēn.) tiešsaistes kurss, kura laikā kopīgi ar kursu vadītāju Edgaru Kebbe Tu radīsi pats savu WordPress mājaslapu no A līdz Z bez programmēšanas, atbilstoši SEO un lietotāju uzvedības (UX) labajai praksei.

Piesakies jau šodien

Sākums 9.novembrī

Cena un norēķinu kārtība

 1. 360,- EUR par visu kursu 3 mēnešu garumā;
 2. Pirmajiem 50 dalībniekiem kursa cena - 300,- EUR;
 3. Papildu izdevumi: ~60 EUR mājaslapas dizaina tēmai, ar ko strādāt kursa laikā;
 4. Norēķināties iespējams, veicot priekšapmaksu par visu kursu.

Mūsu zināšanas un pieredze ir Jūsu ieguvumi

Mūsu klienti ir dažādu nozaru pārstāvji. Iedziļinoties mūsu klientu biznesa specifikā un pielietojot savas iegūtās zināšanas un pieredzi, spējam sniegt būtisku ieguldījumu mūsu klientu biznesa attīstībā un nosprausto mērķu sasniegšanā.

Žurnāls IR
SONORA - Klienta logo
Skaties.lv izklaides satura portāls
Strenču novads
MMK Riepu Serviss - mūsu klients

Kursa vadītājs - Edgars Kebbe

Edgars jau 18 gadu darbojas IT nozarē, no kuriem pēdējie 8 ir veltīti E-komercijai, palīdzot uzņēmumiem digitalizēt klientu piesaisti un pārdošanu. Viņš ir līdzdarbojies dažāda lieluma un sarežģītības Web projektu izstrādē - sākot no vienkāršu vizītkaršu mājaslapu līdz apjomīgu un sarežģītu internetveiklau izstrādei, kas uztur vairāk kā 20 000 produktu un nodrošina integrāciju ar noliktavas un grāmatvedības sistēmām. Edgara zināšanas un pieredze aptver ne tikai tehniskos, bet arī svarīgus konceptuālos risinājumus: pircēju personas (Buyer Persona), pircēju ceļojumus (Buyer's Journey), informācijas arhitektūru (IA), lietotāju pieredzi (UX), SEO optimizāciju, internetveikalu izstrādi, kā arī datu analītikas un lietotāju uzvedības mērīšanas rīkus.

Šīs tehniskās un konceptuālās pasaules savstarpējā integrēšana vienotā risinājumā un koncentrēšanās uz izmērāmu rezultātu sasniegšanu ļauj izveidot veiksmīgas e-komercijas platformas klientu piesaistei un pārdošanas veicināšanai. Edgars tic mūžizglītībai un tam, ka ar uzkrātajām zināšanām un pieredzi ir jādalās, lai veicinātu sabiedrības kopējo izpratni par dažādiem procesiem un iedvesmotu uz rīcību. Viņš regulāri paplašina savas redzesloku un nostiprina prasmes, kā arī dalās ar pieredzi un zināšanām sociālajos medijos un uzstājas semināros un vieslekcijās.