Lokālais SEO: kā to izmantot sava biznesa labā?

Lai arī lokālais SEO ir tas jēdziens, kas piedzīvo uzplaukumu, joprojām ir liela daļa uzņēmumu, kas par to nenojauš, tādējādi zaudējot tā potenciāli lielo pienesumu uzņēmumam Kas ir lokālais SEO un kāda ir tā nozīme? Lasi Kebbe IT sagatavotajā rakstā! Kas ir SEO optimizācija? SEO (Search Engine Optimization) jeb mājaslapas optimizācija meklētājprogrammām (piemēram, Google, Bing… Read more »

Birkas:

Programmētāja vakance - Te ir darbs!

Te ir darbs jaunākajam programmētājam / web izstrādātājam

Uzņēmums Kebbe IT piedāvā pilna laika darba vietu jaunākajam programmētājam/-ai. Ja pārzini HTML5, CSS un esi dzirdējis par PHP, MySQL, JavaScript un jQuery, kā arī spēj piedāvāt risinājumus dažādām problēmsituācijām, tad pievienojies Kebbe IT komandai Valmierā! Mūsu prasības: HTML/CSS: pārzini un proti veiksmīgi pielietot HTML, CSS3 spēja noteikt html/css kļūdas bez monitora izmešanas pa tuvāko… Read more »

Mārketinga vakance - te ir darbs!

Te ir darbs digitālā mārketinga speciālistam!

Uzņēmums Kebbe IT meklē sev kolēģi – digitālā mārketinga speciālistu. Vēlamies popularizēt Kebbe IT uzņēmuma, produktus un pakalpojumus, izmantojot dažādus digitālā mārketinga rīkus – sociālos medijus, digitālo reklāmu, satura mārketingu u.c. Tāpat vēlamies uzrunāt un izglītot savu mērķauditoriju, veidojot savstarpēju mijiedarbību ar to, kā arī padarīt Kebbe IT vēstījumu zināmu un atpazīstamu digitālajos plašumos. Tāpēc… Read more »

SEO audits - kā to paveikt saviem spēkiem?

SEO audits mājaslapai: pārbaudi savu vietni pats!

SEO audits paša spēkiem – tas izklausās sarežģīti un teju neiespējami, ja neesi profesionālis. Bet tā nav! Šodien gribam Tev palīdzēt, skaidrojot, kā veicams SEO audits mājaslapai paša spēkiem un kādām komponentēm pievērst uzmanību, lai pārbaudītu mājaslapas darbību pats. Sāksim ar atbildēm uz “kas, kāpēc un kad” jautājumiem, kam sekos detalizētāks skaidrojums SEO audita pasaulē…. Read more »

Birkas: , , ,

100 BEZMAKSAS lekcijas lietderīgi pavadītam laikam

Visas mūsu Facebook bezmaksas lekcijas –  veikums aptuveni 2 gadu garumā – šeit ir sarindots sarakstā un saorganizēts tematiski – izvēlies sev interesējošo! Atradīsi tematus gan par mārketingu, gan SEO optimizāciju, gan dažādiem mājaslapas izstrādes posmiem. Lai iegūtu piekļuvi šīm lekcijām, lūdzam pierakstīties ar savu e-pasta adresi!  Izmantosim šo laiku lietderīgi – paliksim mājās un… Read more »

Birkas: , , , ,

Cik maksā mājaslapa?

Cik maksā mājaslapas izveide?

Patiesības mirklis ir klāt! Tiekoties ar potenciālajiem, jaunajam un esošajiem klientiem, jautājums par to, cik maksā mājaslapas izveide, ir ļoti aktuāls. Šoreiz ieskicēsim, kādi aspekti veido mājaslapas izstrādi un galu galā – cik tas viss varētu maksāt.  Svarīgi mainīgie, kas ietekmē cenu  Lai būtu iespējams diskutēt par mājaslapas cenu, svarīgi apzināties mājaslapu veidojošas sastāvdaļas. Iepazīsti… Read more »

Birkas: , , ,

1 2 3 24