Tags: appearance

Menus (Izvēlnes)

Šeit varat kārtot mājaslapas izvēlnes, veidot to secību, norādīt Apakšsadaļas, veidot jaunas izvēlnes, norādīt to atrašanās vietu, kā arī norādīt Saites nosaukumu.   1. Izvēlne, kuru nepieciešams papildināt vai labot, vai arī jaunas Izvēlnes pievienošana. 2. Saites, kuras var pievienot izvēlnei (piemēram, Sadaļa(Page), Raksts (Posts), paša izvēlēta saite u.c.). 3. Pievienotās Saites un to struktūra…. Read more »

Widgets (Logdaļas)

Widgets (Logrīki) ir paredzēti, lai WordPress Theme (Motīva) blokos izvietotu dažādu funkcionalitāšu risinājumus.     1. Pieejamie Logrīki. 2. Motīvam pieejamie bloki, kuros var izvietot Logrīkus.  

Customize (Pielāgot)

Šajā sadaļā var pielāgot izvēlēto Theme (Motīvu). Katram Motīvam ir pieejami savi pielāgošanas iestatījumi.     1.Iestatījumi: Vietnes iestatījumi (Site Identity )– Nosaukums un sauklis Krāsas (Colors) Theme Options (tēmas iespējas) Cover template (vāka veidne) Fona attēls (Header Image) – Galvenes fona attēls Izvēlnes (Menus) – Izvēļņu izvietošana logdaļas (Widgets) Homepage Settings (Sākumlapas iestatījumi)  2. Aktīvais motīvs (Active Theme) – motīva… Read more »

Themes (Motīvi)

Sadaļa paredzēta, lai mājaslapas vizuālo izskatu varētu pielāgot lietotāju vēlmēm – pievienotu un mainītu dizainu mājaslapai.     1. Add New (Pievienot jaunu) – jauna Motīva pievienošana. 2. Meklēšana. 3. Motīva pielāgošana. 4. Informācija par Motīvu. 5. Motīva demonstrācija, kā izskatīsies mājaslapa, kad tas tiks izmantots. 6. Motīva aktivizēšana mājaslapai.