Tags: posts

Tags (Birkas)

Birkas tāpat kā Kategorijas ir paredzētas, lai palīdzētu mājaslapas apmeklētājiem atrast līdzīgu saturu. Mājaslapas Administrators var Post (Rakstam) pievienot Birku, kas raksturo saturu, un, mājaslapas apmeklētājam noklikšķinot uz šīs Birkas, tiks parādīti ieraksti, kuriem ir piešķirta tieši tāda pati Birka.   1. Tags (Birku) pievienošanas iestatījumi: Name – Birkas nosaukums Slug – Sauklis Description –… Read more »

Categories (Tēmas)

Categories (Kategorijas) ir paredzētas, lai varētu viegli sagrupēt Rakstus (Posts) pa tēmām, kā arī palīdzētu lasītājam vieglāk atrast nepieciešamo saturu, jo tas tiek kārtots pēc noteikta atslēgvārda vai frāzes.   1. Kategorijas pievienošanas iestatījumi: Name – Nosaukums Slug – Sauklis Parent – Vecākkategorija Description – Apraksts 2. Esošās Kategorijas un informācija par tām.  

Add New (Pievienot jaunu rakstu)

1. Jauna Post (Raksta) pievienošanas iestatījumi – virsraksts un saturs, kā arī satura (teksta un attēlu) noformēšanas rīkjosla. 2. Post (Raksta) vadīklas – var pievienot Rakstu, saglabāt iesākto darbu kā Draft (Melnrakstu) (nepublicējot to mājaslapā), norādīt tā statusu, ievietot vai mainīt publicēšanas datumu. Noklikšķinot uz pogas Publish (Publicēt), ieraksts tiks publicēts mājaslapā un būs publiski… Read more »

All Posts (Visi raksti)

1. Šajā sadaļā varat atzīmēt, kāda informācija par Posts (Rakstiem) būs redzama satura pārvaldības sistēmas Posts sadaļā. 2. Jauna raksta (Post) pievienošana. 3. Posts (Rakstu) atlasīšanas iespējas pēc definētiem kritērijiem, ko piedāvā WordPress. 4. Esošie Posts (Raksti) un informācija par tiem.