Tags: posts

Tags (Birkas)

Birkas tāpat kā Kategorijas ir paredzētas, lai palīdzētu mājaslapas apmeklētājiem atrast līdzīgu saturu. Mājaslapas Administrators var Rakstam (Post ) pievienot Birku, kas raksturo saturu, un, mājaslapas apmeklētājam noklikšķinot uz šīs Birkas, tiks parādīti ieraksti, kuriem ir piešķirta tieši tāda pati Birka.     1. Birku (Tags) pievienošanas iestatījumi: Birkas nosaukums  (Name) Sauklis  (Slug) Apraksts (Description) 2…. Read more »

Categories (Tēmas)

Categories (Kategorijas) ir paredzētas, lai varētu viegli sagrupēt Rakstus (Posts) pa tēmām, kā arī palīdzētu lasītājam vieglāk atrast nepieciešamo saturu, jo tas tiek kārtots pēc noteikta atslēgvārda vai frāzes.     1. Kategorijas pievienošanas iestatījumi: Nosaukums (Name) Sauklis (Slug) Pamata kategorija (Parent) Apraksts (Description) 2. Esošās Kategorijas un informācija par tām.  

Add New (Pievienot jaunu rakstu)

1. Jauna Raksta (Post) pievienošanas iestatījumi – virsraksts un saturs, kā arī satura (teksta un attēlu) noformēšanas rīkjosla. 2. Raksta(Post) vadīklas – var pievienot Rakstu, saglabāt iesākto darbu kā Melnrakstu (Draft) (nepublicējot to mājaslapā), norādīt tā statusu, ievietot vai mainīt publicēšanas datumu. Noklikšķinot uz pogas Publish (Publicēt), ieraksts tiks publicēts mājaslapā un būs publiski pieejams… Read more »

All Posts (Visi raksti)

1. Jauna raksta (Post) pievienošana. 2. Rakstu (Posts) atlasīšanas iespējas pēc definētiem kritērijiem, ko piedāvā WordPress. 3. Esošie Raksti (Posts) un informācija par tiem.