Tags: settings

Permalink Settings (Saišu iestatījumi)

Saišu iestatījumi ir paredzēti, lai mājaslapas Administrators varētu norādīt, kāda struktūra būs mājaslapas Saitēm. Pēc noklusējuma Saites lietotājam nav viegli saprotamas, taču šajā sadaļā Administrators var izveidot Saites, lai tajās būtu ietverts mājaslapas vai Raksta nosaukums, kas būtu Lietotājam viegli saprotams.     1. Mājaslapas Saišu iestatījumi – kā tiks attēlotas saites. Pielāgota struktūra (Custom… Read more »

Media (Datnes)

Šajā sadaļā varat iestatīt attēlu izmērus, kas tiek piedāvāti lietotājam, kā arī to, kā tiek kārtoti augšupielādētie faili.     1. Opcija Attēlu izmēri (Image Sizes) – tiek piedāvāta, kad Lietotājs, piemēram, ievieto saturā Attēlu: mazs attēls, vidējs attēls un liels attēls. 2. Varat iestatīt, kā tiks kārtoti Attēli. Pēc noklusējuma tie tiek glabāti mapēs… Read more »

Discussion (Diskusijas)

Šajā sadaļā varat norādīt Iestatījumus, kas attiecas uz Diskusijām jeb Komentāriem. 1. Default post settings – Ziņas noklusējuma iestatījumi 2. Citi komentāru iestatījumi (Default post format) 3. Sūtīt man e-pastu ikreiz, kad… 4. Pirms komentārs parādās… 5. Komentāru moderācija. 6. Komentāru melnais saraksts – komentārus var bloķēt, norādot IP adresi, saturu, vārdu vai norādīto saiti… Read more »

Reading (Lasīšana)

Lasīšanas iestatījumu sadaļā var iestatīt, kura būs sākumlapa un kura būs rakstu sadaļa (vai arī to, lai sākumlapā tiktu attēloti pēdējie Raksti). Ir arī iespēja norādīt, cik Posts (Raksti) tiks attēloti vienā lapā, kā arī citus iestatījumus, kas attiecas uz Rakstiem.   1. Varat iestatīt, vai mājaslapas sākumlapā tiek rādīts raksts, vai arī tiek attēlota… Read more »

Writing (Rakstīšana)

Administrators var norādīt rakstu iestatījumus kādai Category (Kategorijai).   1. Kategorija, kurai raksts pēc noklusējuma tiks pievienots. 2. Raksta (post) formāts pēc noklusējuma. 3. Iestatījumi Raksta pievienošanai, izmantojot e-pastu, – e-pasta serveris, e-pasta adrese, parole un kategorija, kurai raksts pēc noklusējuma tiks pievienots. 4. Opcija Saglabāt izmaiņas (Save Changes).  

General Settings (Vispārīgie iestatījumi)

Iestatījumu sadaļa ir paredzēta, lai pielāgotu tādus WordPress mājaslapas vispārīgos iestatījumus, kuri attiecas uz Rakstīšanu (Raksti), Lasīšanu (Rakstu attēlošana u.c.), Diskusijām, Datnēm un Saitēm. Vispārīgajos iestatījumos var norādīt informāciju par mājaslapu, Lietotājiem, valodu, kā arī dažādus iestatījumus, kas nosaka, kādā formātā tiek attēlots datums un laiks.   1. Vietnes iestatījumi: Vietnes virsraksts (Site title) –… Read more »