Ietaupi laiku un naudu – 5 iemesli, kāpēc Tavam uzņēmumam nepieciešama mājaslapa

5.nedēļa

Nu jau tas vairs nav noslēpums, ka mājaslapas izveide ietaupa gan laiku, gan naudu. Ja mazie uzņēmumi domā, ka nevar atļauties tās izveidi, tad jāsaka, ka viņi nevar atļauties to neizveidot, jo mājaslapa var būt visefektīvākā platforma savu produktu virzīšanai tirgū.

Ietaupi izmaksas par mārketingu

Mājaslapa sniedz šo priekšrocību – ietaupīt mārketinga izmaksas un popularizēt gan produktus, gan uzņēmumu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tas lieliski darbojas uz tūlītēju izmaiņu veikšanu, tai skaitā, piemēram, reklāmas ievietošanu, attiecīgi nav jādomā kā izprintēt mārketinga materiālus un nogādāt tos līdz savai mērķauditorijai. Turklāt jāņem vērā, ka printētam materiālam būs sarežģīti uzzināt, vai tas nonācis līdz mērķauditorijai, turpretī atgriezenisko saiti no mājaslapas iespējams saņemt ar Google Analytics palīdzību.

Ietaupi laiku

Ikvienam biznesa vadītājam ļoti pārdomāti jāplāno savs laiks un paralēli jākoncentrējas uz pārdošanas apjoma palielināšanu. Neraugoties uz to, vai tā ir komunikācija pa telefonu, tiešs kontakts, vai caur printētiem materiāliem – tas viss prasa papildus laiku.

Tā kā laiks uzņēmējiem ir pats dārgākais, mājaslapa to atvieglo… :

  • sniedzot galveno informāciju par Jūsu uzņēmumu, precēm un/vai pakalpojumiem;
  • piedāvājot preces iegādāties internetveikalā;
  • izveidojot biežāk uzdoto jautājumu sarakstu;
  • popularizējot preces un/vai produktus ar mārketinga aktivitātēm;
  • un citi funkcionāli risinājumi, kas pielāgoti katram uzņēmumam.

Kas ir laiks? Laiks ir nauda!

Mājaslapas/internetveikala izveidošanas izmaksas būs salīdzinoši minimālas ar to, kādu atdevi tas sniegs uz uzņēmuma ieņēmumiem un jaunu klientu piesaisti. Tāpat ietaupīs laiku ne tikai Jums, bet arī Jūsu klientiem. Apmierināts pircējs ir uzņēmuma veiksmes atslēga!

pop-up-image

Autors: Kebbe IT
Birkas: ,