WooCommerce un Shopify - kuru izvēlēties savam internetveikalam?

Internetveikala izveide: WooCommerce vs. Shopify

Kuru e-komercijas platformu izvēlēties sava internetveikala izveidei? Šajā reizē palīdzēsim Tev atbildēt uz jautājumu, salīdzinot WooCommerce un Shopify. Abas platformas šobrīd ir populāras, taču katrai no tām piemīt gan vājās, gan stiprās puses. 

Shopify un WordPress WooCommerce – kas ir kas? 

Shopify 

Shopify ir aizvērtā koda e-komercijas platfroma, kas nodrošina iespēju vienkārši izveidot internetveikalu, pieņemt maksājumus un pārvaldīt preces vienuviet. Šeit Tev nebūs jālauza galva par internetveikala tehnisko pusi.

Sākt izmantot platformu būs ātri un ērti. Ja jūti, ka Tev pietrūkst tehnisko zināšanu, nav liels budžets un nav pieejams programmētāja padoms, bet vēlies veidot savu pirmo internetveikalu, droši sāc ar Shopify. Ja vēlies notestēt savu biznesa ideju, platforma Tevi pasargās no lielu resursu izmantošanas, jo neaizņems nedz daudz laika, nedz līdzekļu. 

WooCommerce

WooComerce ir atvērtā koda e-komercijas modulis pasaules populārākajai satura pārvaldības sistēmai WordPress. Ja mājaslapa tiek būvēta uz WordPress bāzes, tad visbiežāk internetveikala platforma tiks veidota ar WooCommerce risinājuma palīdzību. 

WooCommerce lielākais ieguvums ir iespēja pielāgot jebkuru internetveikala aspektu, pievienojot daudzveidīgus paplašinājumus, izvēlēties vizuālo noformējumu, izvietojumu. Tajā pašā laikā svarīgi apzināties, ka pielāgošana prasīs tehniskās zināšanas vai programmētāja palīdzību.

Produkts – vienmēr pamatā

WooCommerece un Shopify ir rīki, kas Tev palīdzēs nodrošināt pārdošanu. Taču atceries, ka vienmēr pamatā būs produkts vai pakalpojums, ko pārdosi. Otrā pusē Tevi sagaida pircējs, taču pa vidu ir interveikals, platforma, kur vari stāstīt par piedāvājumu un to pārdot. 

Gan WooCommerce, gan Shopfy izveide prasīs ieguldīt  līdzekļus un laiku platformu konfigurēšanai. Tāpat nozīmīgi apzināties, ka ievērojama pievienotā vērtība būtu webizstrādāja un mārketinga speciālista padomam. Tas Tev ļaus labāk iepazīt lietotāju uzvedību un pirkuma lēmumu pieņemšanas procesu. 

Visbeidzot, augot internetveikalam, būs nepieciešami arī specifiskāki risinājumi. Arī šeit noderēs speciālista padoms saistībā ar produktu pozicionēšanu un reklamēšanu internetā. 

Apdomā šo, pirms ķeries pie internetveikala izveides 

Tehniskās zināšanas – vai Tev piemīt nepieciešamās zināšanas platformas izveidei un uzturēšanai vai nepieciešams speciālista atbalsts? 

Budžets – kāds budžets nepieciešams, lai palaistu pilnībā darbojošos platformu?

Lietošanas ērtums – cik platforma būs ērta, kad to sāks lietot pircēji? 

Maksāšanas metodes – kādas būs pieejamās maksāšanas metodes Taviem klientiem? Kāda būs pakalpojuma sniedzēja maksa par katru no transakcijām? 

Biznesa plāns – kāds ir Tava uzņēmuma darbības plāns ilgermiņā? Vai šobrīd ar internetveikalu tikai eksperimentēsi vai izmantosi to kā vienu no galvenajiem ceļiem, vēlāk attīstot arī blogu un citas iespējas? 

Servisu integrācija – cik daudz dažādus servisus iespējams integrēt internetveikala platformā? Vai iespējams pievienot noliktavas sistēmu, grāmatvedības sistēmu, vai iespējama procesu automatizācija? 

Mērogojamība (Scalability) – vai platformai ir iespējas attīstīties? Vai augot Tavam biznesam, ar jaunām funkcijām būs iespējams paplašināt Tavu internetveikalu?

Shopify un WooCommerce funkciju salīdzinājums

Infografika Woocommerce vs Shopify saīdzinājums Kebbe IT

Kuru no risinājumiem izvēlēties? 

Īsā atbilde – katrs risinājums ir piemērots savam tirgum, nišai, mērķiem un vajadzībām. 

Vairāki uzņēmumi pasaulē pat apvieno abas platformas. 

Izvēlies Shopify

  • Ja esi jauns uzņēmums un sāc no paša sākuma 
  • Ja nevēlies satraukties par tehnisko pusi 
  • Ja uzreiz nevēlies ieguldīt lielus līdzekļus 
  • Ja gribi eksperimentēt ar pirmo veikumu 

Izvēlies WooCommerce

  • Ja tev jau ir uzņēmums un WordPress mājaslapa 
  • Ja plāno “iet uz visu banku” 
  • Ja plāno strādāt ilgtermiņā
  • Ja ir nepieciešami dažādi pielāgoti risinājumi
  • Tehniskas lietas esi gatavs uzticēt speciālistiem

Gan Shopify, gan WooCommerce ir savi ieguvumi un zaudējumi. Sazinies ar mums, ja Tev radušies kādi jautājumi vai jau esi gatavs ķerties pie sava internetveikala izveides!

Nepieciešams izveidot mājaslapu?

Mēs to izdarīsim!


Mūs aizrauj interneta komunikācija, tehnoloģijas un iespēja dalīties savās zināšanās un pieredzē, lai saņemtu gandarījumu, palīdzot Jūsu uzņēmumam attīstīties.

Vēlos izveidot mājaslapu

pop-up-image

Autors: Kebbe IT
Birkas: , , ,