Pircēju personas, pircēja ceļojums un stratēģiska pieeja mājaslapas izstrādē

Online lekcijas “Pircēju personas, pircēja ceļojums un stratēģiska pieeja mājaslapas izstrādē” ir 4 teorētisku lekciju kurss, kura laikā tiek aplūkots viss, kas jāzina par savu klientu, to, kā viņš atrod Jūsu uzņēmuma mājaslapu, kādi ir viņa mērķi un kādas stratēģijas ir jāpielieto, lai izveidotu mājaslapu vai internetveikalu pēc lietotāja labās prakses.

Kategorija:

45.00

Radušies jautājumi? Sazinies ar mums!

Sazinies ar mums

Atbildi uz Jūsu iesūtīto vēstuli mēs sniegsim ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Ja atbilde ir nepieciešama steidzami, aicinām sazināties ar Kebbe IT pa tālruni (+371) 253 79 237

  ×

  Pirms mājaslapas un internetveikala veidošanas ir svarīgi saprast, kas ir Jūsu klients, kā viņš nokļūst pie Jūsu produkta un kā jārīkojas, lai Jūsu e-komercijas platforma piesaistītu īstos apmeklētājus un Jūsu ideālos potenciālos klientus. 

  Izveidojot mājaslapu vai internetveikalu bez šo analītikas aspektu ievērošanas, var nokļūt situācija, kad ir ieguldīts laiks un nauda, bet Jūs atrod nepareizie lietotāji, kas neienes uzņēmumam naudu. Izmantojot šīs stratēģiskās un analītiskās pieejas mājaslapas vai internetveikala veidošanā, ir lielāka iespēja piesaistīt savai e-komercijas platformai potenciālos klientus, kas konvertējas reālos pircējos un ienes uzņēmumā lielākus ieņēmumus.

  Kursa sastāva ir:

  • Pircēja persona
  • Pircēja ceļojums
  • Stratēģija un taktika
  • 5 iepirkšanās apļi
  • Pēc pirkuma noformēšanas Jūs automātiski saņemsiet rēķinu
  • Pēc veiksmīgas rēķina apmaksas Jums tiks izveidota un nosūtīta pieejas informācija platformā Teachable
  • Ar iegūtajiem pieejas datiem, dosieties uz Jums nosūtīto Teachable saiti, autorizēsieties un skatīsieties video lekcijas sev ērtā laikā, vietā un ierīcē
  • Pieejas atļauja kursiem būs aktīva 1 gadu kopš pieejas datu izsūtīšanas

  Pagaidām nav neviena atsauksme

  Lai pievienotu atsauksmi, Jums jāienāk ar Facebook vai Google kontu.