Konkurentu atslēgvārdu Google pozīciju izpēte

Veicot konkurentu Google atslēgvārdu pozīciju izpēti, Jūs redzēsiet, kādās pozīcijās ir Jūsu konkurentu mājaslapa vai internetveikals ar konkrētiem viņu izmantotiem atslēgvārdiem. Izpētot konkurentu atslēgvārdu izmantojumu un pozīcijas, Jūs iegūsiet izpratni par to, kas jāuzlabo Jūsu mājaslapā vai internetveikalā un tā saturā.

60.00330.00

Notīrīt

Radušies jautājumi? Sazinies ar mums!

Sazinies ar mums

Atbildi uz Jūsu iesūtīto vēstuli mēs sniegsim ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Ja atbilde ir nepieciešama steidzami, aicinām sazināties ar Kebbe IT pa tālruni (+371) 253 79 237

  ×

  Cena par katra konkurenta izpēti

  • Pirmā konkurenta izpēte maksā 60 eiro (PVN iekļauts)
  • Katrs nākamais konkurents, ko vēlaties apskatīt izmaksās papildus 30 eiro (PVN iekļauts)

  Zināms, ka biznesā svarīgi paturēt acīs arī konkurentus. Raugoties no uzņēmuma digitālās klātbūtnes viedokļa, vērtīgi uzmanīt, kādās Google meklēšanas rezultātu vietās atrodas konkurenti un ar kādiem atslēgvārdiem viņiem izdevies tur nonākt.

  Turklāt vai Jūs zinājāt, ka Jūsu konkurentiem ir iespējams mērķēt savas reklāmas precīzi uz tiem cilvēkiem, kas Google meklētājprogrammā meklē Jūsu uzņēmumu? Arī Jūs varat to darīt!

  Uzzinot, ar kādiem atslēgvārdiem kādās pozīcijās atrodas Jūsu konkurenti, Jums ir iespēja ne tikai apmierināt savu ziņkāri, bet arī saprast, kam Jums jāpievērš vairāk uzmanības. 

  Uzzinot šos atslēgvārdus, ir iespējams veidot saturu atbilstoši tiem un cīnīties par pozīcijām Google meklētājā ar saviem konkurentiem. Iespējams, Jūsu konkurenti izmanto atslēgvārdus, ar kādiem Jūs neesat nekad strādājis, kā rezultātā lietotāji viņus Google meklētājā atrod krietni labāk un ātrāk.

  Konkurentu atslēgvārdu Google pozīciju izpētes rezultātā Jūs saņemsiet dokumentu Excel formātā, kurā būs sakārtoti Jūsu izvēlētie konkurenti, atslēgvārdi ar kādiem viņi parādās Google meklētājā un atbilstošā pozīcija katram atslēgvārdam.

  Pielietojums

  Konkurentu atslēgvārdu izpētes rezultātā Jūs:

  • Sapratīsiet, ko nepieciešams pilnveidot  Jūsu mājaslapā vai internetveikalā, lai iegūtu augstākas pozīcijas Google meklētājprogrammā nekā Jūs konkurenti.
  • Iegūsiet izpratni par to, ar kādiem atslēgvārdiem strādā Jūsu konkurenti
  • Izpratīsiet, uz kurām pozīcijām Google meklētājā konkurenti mērķē
  • Sapratīsiet, kādu saturu veidot lapā, lai palielinātu lapas atrodamību
  • Uzzināsiet, ar cik daudz atslēgvārdiem konkurenti ir atrodami Google meklētāja, kas ļauj saprast viņu lapas struktūru
  • Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs saņemsiet automātiski izveidotu rēķinu
  • Pēc veiksmīgas rēķina apmaksas mūsu speciālisti ar Jums sazināsies
  • Jūs mums atsūtīsiet konkurentus, kuriem vēlaties uzzināt Google meklētājprogrammas pozīcijas
  • Mēs sagatavosim sarakstu par katru no konkurentiem, kurā tiks atainotas to pozīcijas, atslēgvārdi, ar kuriem Jūsu konkurenti ir redzami Google meklētājā, kāds ir ikmēneša atslēgvārdu meklējums Google meklētājā un uz kādiem atvērumiem ved šie atslēgvārdi.

  Izpildes termiņš:

  • Konkurentu izpētes ilgums atkarīgs no tā, cik daudz konkurentus Jūs vēlaties, lai mēs apskatām un cik liela ir mūsu noslodze pasūtījuma veikšanas laikā, taču parasti tas aizņem 3 – 8 darba dienas.
  • Ja kādu apstākļu dēļ pakalpojums aizņems vairāk laika nekā paredzēts, mēs informēsim Jūs par to un kopīgi vienosimies par pakalpojuma tālāku izpildi.

  Pagaidām nav neviena atsauksme

  Lai pievienotu atsauksmi, Jums jāienāk ar Facebook vai Google kontu.