Mērķē uz plašāku auditoriju – 5 iemesli, kāpēc Tavam uzņēmumam nepieciešama mājaslapa

2.nedēļa

Mērķē uz plašāku auditoriju

Viens no galvenajiem iemesliem lielākas mērķauditorijas izvēlē ir potenciālo klientu piesaiste. Esot online pasaulē paveras jaunas tirgus iespējas, kuras iepriekš nebija pieejamas. Neraugoties uz to, vai uzņēmums koncentrējas uz produktiem vai pakalpojumiem, mājaslapa būs vispiemērotākā vieta pārdošanas procesiem. Bet der atcerēties, ka Jūsu konkurenti arī jau steidz iekarot e – komercijas vidi, tāpēc profesionāli izveidota mājaslapa var  būt kā stūrakmens sekmīgai produktu un/vai pakalpojumu virzībai. Tāpat arī e – komercijas vide ir labs veids, kā piesaistīt jaunus lietotājus, sekotājus un veidot lielāku mērķauditorijas un potenciālo klientu loku.

Responsīva mājaslapa piesaista lietotājus no dažādām ierīcēm

Radīt tādu mājaslapu, kas pielāgojas ne tikai dažādām vēlmēm, bet ir atsaucīga lietojumam datorā, telefonā un planšetē, ir viens no svarīgākajiem aspektiem digitālā mārketinga vidē. Neraugoties uz to, ka pēc Kantar TNS datiem, izmantojot telefonu, internetā iepērkas vien 2% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, telefons ir kā pamata platforma, kura rada pirmo iespaidu un vēlmi turpināt iepirkšanos datorā. Līdz ar responsīvas mājaslapas izveidi tiek piesaistīti jauni lietotāji, celti pārdošanas apjomi.

Sociālie mediji – brīnumlīdzeklis jaunas un specifiskas auditorijas sasniegšanai

Ļausim runāt skaitļiem:

  • Facebok ~ 200 000 lietotāju Latvijā
  • Instagram ~ 230 000 lietotāju Latvijā
  • Draugiem.lv ~ 200 000 lietotāju Latvijā
  • Twitter ~ 60 000 lietotāju Latvijā

Ņemot vērā to, cik liela daļa iesaistās sociālo mediju aktivitātēs, būtu neiedomājami ignorēt interneta mārketinga un ieņēmumu palielināšanās iespējas. Tāpat šīs platformas sniedz iespēju izmantot analītiskos datus, lai mērķauditoriju atlasītu pēc konkrētām satura grupām. Tādā veidā Jūs sasniedzat lietotājus, kuri patiešām būtu ieinteresēti Jūsu teiktajā.

Kā rezultātā Jūs redzat, kādu labumu sniedz mājaslapa un mērķēšana uz plašāku auditoriju. Neļaujiet šīm iespējām paiet Jums garām, sekojiet mūsu ieteikumiem, lai izveidotu mājaslapu jau šodien.

Ja neesat pārliecināts, kā rīkoties, sazinieties ar mums: info@kebbeit.lv ; 25379237!

pop-up-image

Autors: Kebbe IT
Birkas: