fbpx

Kā mēs strādājam?

Mūsu pieeja mājaslapu un internetveikalu izstrādē

Mājaslapas izveides process – soli pa solim pretim efektīvam, ilgtspējīgam rezultātam, kas palīdz iegūt jaunus klientus un komunicēt efektīvi.

Mūsu pārliecība – tehnoloģijām ir jāstrādā cilvēka labā, nevis jāapgrūtina

Cilvēks

Koncentrējamies uz mērķauditorijas vēlmēm un vajadzībām, no kurām atkarīgi Jūsu uzņēmuma ienākumi.

Tehnoloģijas

Mēs aizraujamies ar jaunākajām Web tehnoloģijām un pārzinām tās.

Risinājumi

Meklējam un radām risinājumus, kas palīdz Jums sasniegt savus biznesa mērķus.

Lai piedāvātu Jums vislabāko risinājumu, mēs...

  • ...katrs veltām vidēji 450 h gadā, lai apgūtu jaunāko ar nozari saistīto informāciju

  • ...vismaz reizi gadā apmeklējam starptautiskus seminārus

  • ...apmeklējam nozares konferences Latvijā vai uzstājamies tajās

  • ...iedvesmojamies no labākajiem pasaulē realizētajiem Web projektiem

Mājaslapas izveides process

Uzziniet, kā soli pa solim notiek kvalitatīvu mājaslapu izviede.

1
2
3
4
5
1

Vajadzību apzināšana – intervija ar klientu

Viens no svarīgākajiem procesiem, kurā mēs iepazīstam Jūsu biznesu – Jūsu uzņēmuma mērķus, uzņēmuma trumpjus, vietu nozarē un informāciju par konkurentiem, kā arī esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Mēs uzklausīsim Jūsu vēlmes un gaidas attiecībā uz mājaslapas dizainu un komunikācijas stilu. Labprāt uzklausām arī iepriekšējo pieredzi ar interneta komunikācijām un motivāciju izveidot jaunu mājaslapu.

2

Informācijas izpēte un analīze

Pēc intervijas mēs veiksim vispārīgu informācijas analīzi – izpētīsim, ko dara Jūsu konkurenti, apspriedīsim iespējamos risinājumus kopā ar Kebbe IT vadošajiem speciālistiem, piemēram, mājaslapas koncepta un satura izveides speciālistu, dizaineri, programmētāju, lai piedāvātu efektīvāko risinājumu.

3

Piedāvājums un vienošanās

Te nu tas ir – piedāvājums! Sadarbībā ar Kebbe IT Jūs nepirksiet kaķi maisā. Mūsu projektu vadītājs prezentēs Jums piedāvājumu, izskaidrojot katru tā niansi, un atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Vienojoties par mājaslapas izstrādi, mēs kopā noteiksim reālus katra posma termiņus un kopējo mājaslapas izveides termiņu. Uzreiz pēc vienošanās noslēgšanas uzsāksim Jūsu mājaslapas izstrādi.

4

Koncepta izveide

Efektīvas mājaslapas izveides pamats – koncepts. Pamatojoties uz iegūto informāciju, mūsu speciālists izveidos mājaslapas konceptu.

Izveidoto konceptu – mūsu vīziju par Jūsu uzņēmuma mājaslapu – prezentēsim Jums. Paskaidrosim, kur, kā, ko un kāpēc esam iecerējuši izvietot attēlus, tekstus, pogas un citus elementus. Pamatosim katru niansi un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem; ja būs nepieciešams, veiksim korekcijas.

5

Tekstu izveide

Pēc intervijas un izpētes mūsu rīcībā būs informācija un vēlmes attiecībā uz komunikācijas stilu, SVID analīze, svarīgie atslēgvārdi, mērķauditorijas raksturojums un pats svarīgākais – koncepts. Izskatīsim pieejamo informāciju – esošās mājaslapas tekstus, mārketinga un citus materiālus. Ķersimies pie darba un radīsim pārdotspējīgus, unikālus un Jūsu komunikācijas stilam atbilstošus tekstus.

Sūtīsim tos Jums saskaņošanai un veiksim korekcijas, ja būs nepieciešams.

6

Dizains

Mūsu dizaineris uzsāks darbu pie Jūsu mājaslapas vienlaikus ar tekstu izveidi vai pēc tekstu saskaņošanas. Pieredze rāda, ka tas ir efektīvākais risinājums profesionāla dizaina izveidē. Kāpēc? Redzot konceptu un zinot Jūsu vēlmes un vajadzības, kā arī zinot, par ko vēstīs teksti, dizaineris varēs piemeklēt atbilstošus attēlus, ikonas un citus elementus.

Dizains būs saskaņots ar Jūsu uzņēmuma mērķiem, tekstiem, mērķauditorijas specifiku.

7

Programmēšana

Pēc koncepta izstrādes mūsu programmētājs sāks gatavot Jūsu mājaslapas tehnisko risinājumu. Mūsu programmētājs konfigurēs Jūsu mājaslapas satura pārvaldības sistēmu, visus iestatījumus, spraudņus un citus tehniskos risinājumus, kas nepieciešami mājaslapai. Mūsu komanda izstrādā mājaslapas uz pasaulē atzītās WordPress satura pārvaldības sistēmas bāzes.

8

Testēšana

Kad Jūsu mājaslapas programmēšana būs pabeigta un tajā būs ievietots viss saturs, mēs veiksim testēšanu. Pārbaudīsim, vai viss atbilst konceptā definētajām prasībām, vai viss darbojas un izskatās labi. Pārbaudīsim, vai mājaslapa vienlīdz labi un ātri darbojas visās interneta pārlūkprogrammās un ierīcēs.

9

Demonstrācija

Tas ir mūsu iecienītākais mājaslapas izveides posms, jo varam Jums demonstrēt gala rezultātu. Šajā posmā Jūs redzēsiet, kā mājaslapa izskatīsies un darbosies. Mēs Jums parādīsim, kā rīkoties ar satura pārvaldības sistēmu, – apmācīsim, kā ievietot, labot vai dzēst saturu, pievienot vai dzēst sadaļas, kā arī norādīsim citas nianses.

10

Publicēšana

Tas ir klientu iecienītākais mājaslapas izveides posms – mēs publicēsim Jūsu jauno mājaslapu. Jūs varat izvēlēties, kādu serveri vēlaties izmantot. Arī mēs piedāvājam vairākus risinājumus – izvēle ir Jūsu rokās!

Un, visbeidzot, atverot šampanieti, sagaidīsim pirmos Jūsu jaunās mājaslapas apmeklētājus!

6
7
8
9
10