Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Pakalpojumi

Mājas lapas izveidē piedāvājam pilnu Web pakalpojumu klāstu, kā arī atsevišķus pakalpojumus gan mājas lapas izveides procesā, gan pēc tās publicēšanas.

Ritināt uz leju

Vai viens cilvēks spēj aizstāt simfonisko orķestri? Vai māju var uzcelt bez projekta? Un vai ļausiet santehniķim izvēlēties Jūsu viesistabas mēbeles?

Tieši tādēļ uzņēmumā Kebbe IT mājas lapas veido speciālistu komanda, kurā katrs ir specializējies savā nozarē. Mūsu komanda nodrošina kompetentu speciālistu izveidotu mājas lapu no A līdz Z.

Koncepta izveide

Dizains

Satura izveide

Koncepta izveide

Vai Jūs būvētu māju bez projekta? Runājot salīdzinājumos, koncepts ir kā mājas būvniecības projekts. Mēs iesakām Jums arī mājas lapas izveidi sākt ar plāna jeb koncepta izveidi.

Dizains

Veidojot dizainu pievēršam uzmanību ne tikai subjektīvajiem aspektiem (vai tas ir pievilcīgs vai ne), bet arī krāsu psiholoģijai, interneta lietotāju uzvedības paradumiem, dizaina sinerģijai ar mājas lapas saturu un citiem elementiem.

Satura izveide

Jūsu uzņēmuma stāsts ir unikāls! Izstāstiet to savā mājas lapā, lai klienti skaidri zinātu, kādēļ sadarboties tieši ar Jūsu uzņēmumu. Palīdzēsim Jūsu stāstu noformulēt Web tekstā un attēlot uzņēmuma mājas lapā.

Mājas lapas izveide

Mājas lapa pārstāvēs Jūsu uzņēmumu visu diennakti bez brīvdienām – lietū, sniegā, vasarā, brīvdienās un jebkurā pasaules vietā! Piedāvājam kvalitatīvu mājas lapas izstrādi no A līdz Z. Jums atliek izvērtēt mūsu piedāvātos risinājumus un pieņemt labāko lēmumu.

SEO optimizācija

Esam kompetenti gan onsite, gan offsite SEO optimizācijā. Iestājamies par godīgu SEO optimizācijas praksi, jo SEO būtība ir piegādāt interneta lietotājiem vērtīgu informāciju.

Mājas lapas uzturēšana

Nodrošināsim Jūsu mājas lapas darbības nepārtrauktību un būsim vienmēr esam sasniedzami, lai Jums palīdzētu, Jūs konsultētu, ieviestu jauninājumus vai papildinājumus.

Mājas lapas izveide

SEO optimizācija

Mājas lapas uzturēšana

Close
Uzraksti mums