fbpx

Pakalpojumi

Mājaslapu un internetveikalu izstrādes pakalpojumi

Mājaslapas izveidē piedāvājam pilnu Web pakalpojumu klāstu, kā arī atsevišķus pakalpojumus gan mājaslapas izveides procesā, gan pēc tās publicēšanas.

Vai viens cilvēks spēj aizstāt simfonisko orķestri? Vai māju var uzcelt bez projekta? Un vai ļausiet santehniķim izvēlēties Jūsu viesistabas mēbeles?

Tieši tādēļ uzņēmumā Kebbe IT mājaslapas veido speciālistu komanda, kurā katrs ir specializējies savā nozarē. Mūsu komanda nodrošina kompetentu speciālistu izveidotu mājaslapu no A līdz Z.

Koncepta izveide

Dizains

Satura izveide

Koncepta izveide

Vai Jūs būvētu māju bez projekta? Runājot salīdzinājumos, koncepts ir kā mājas būvniecības projekts. Mēs iesakām Jums arī mājaslapas izveidi sākt ar plāna jeb koncepta izveidi.

Dizains

Veidojot dizainu pievēršam uzmanību ne tikai subjektīvajiem aspektiem (vai tas ir pievilcīgs vai ne), bet arī krāsu psiholoģijai, interneta lietotāju uzvedības paradumiem, dizaina sinerģijai ar mājaslapas saturu un citiem elementiem.

Satura izveide

Jūsu uzņēmuma stāsts ir unikāls! Izstāstiet to savā mājaslapā, lai klienti skaidri zinātu, kādēļ sadarboties tieši ar Jūsu uzņēmumu. Palīdzēsim Jūsu stāstu noformulēt Web tekstā un attēlot uzņēmuma mājaslapā.

Mājaslapas izveide

Mājaslapa pārstāvēs Jūsu uzņēmumu visu diennakti bez brīvdienām – lietū, sniegā, vasarā, brīvdienās un jebkurā pasaules vietā! Piedāvājam kvalitatīvu mājaslapas izstrādi no A līdz Z. Jums atliek izvērtēt mūsu piedāvātos risinājumus un pieņemt labāko lēmumu.

SEO optimizācija

Esam kompetenti gan onsite, gan offsite SEO optimizācijā. Iestājamies par godīgu SEO optimizācijas praksi, jo SEO būtība ir piegādāt interneta lietotājiem vērtīgu informāciju.

Mājaslapas uzturēšana

Nodrošināsim Jūsu mājaslapas darbības nepārtrauktību un būsim vienmēr esam sasniedzami, lai Jums palīdzētu, Jūs konsultētu, ieviestu jauninājumus vai papildinājumus.

Mājaslapas izveide

SEO optimizācija

Mājaslapas uzturēšana