fbpx

Mājaslapas dizains

Dizaina izstrāde mājaslapām un internetveikaliem

Individuāli veidots mājaslapas dizains – adaptīvs, lietotājiem draudzīgs, ilgtspējīgs, profesionāli veidots, ņemot vērā krāsu un elementu psiholoģiju, Jūsu uzņēmuma stilu u.c.

Visu izšķir dažas sekundes

Dizains ir ļoti subjektīva izpratne par krāsu, elementu un formu izvietojumu mājaslapā, tādēļ mūsu komandā ir profesionāls dizaineris, kurš pārzina tendences, krāsu un elementu psiholoģiju un spēj pielāgoties uzņēmuma korporatīvajam stilam.

5.59 sekundēs interneta lietotājam ir jāsaprot, ar ko nodarbojas Jūsu uzņēmums. Ja lietotājam tas netop skaidrs šajā īsajā mirklī, viņš mājaslapu pamet, lai meklētu citu.

Mājaslapas dizaina izveides iespējas

Individuāli veidots dizains

Unikāla mājaslapas dizaina izveide paver neierobežotas iespējas mājaslapas dizaina realizēšanā. Izvēloties unikāla mājaslapas dizaina izveidi, dizaineris sāks ar sākumlapas dizaina izveidi. Pēc tās saskaņošanas veiksim pārējo unikālo mājaslapas iekšlapu (sadaļu) dizainu izveidi.

Pielāgots gatavu šablonu dizains

Jebkurā gadījumā šis dizains būs unikāls, jo mēs pielāgosim krāsas, elementu izvietojumu, teksta izmēru, veidu, krāsu, attēlus un citus elementus. Šajā gadījumā dizaina izstrāde sākas jau ar sagatavi, kas tiek pielāgota Jūsu mājaslapas konceptam.

Kāpēc ir svarīgi uzticēt mājaslapas dizaina izveidi profesionāļiem?

Unikāls dizains

Lietotājiem draudzīgs dizains

Adaptīvs dizains

Unikāls dizains

Veidojot jaunu dizainu vai pielāgojot dizaina sagatavi , Jūsu mājaslapas dizains būs unikāls, pielāgots Jūsu uzņēmuma korporatīvajam stilam, krāsām un citiem elementiem.

Lietotājiem draudzīgs dizains

Lietotājiem draudzīgs dizains veicina labu lietotāju pieredzi (User experience – UX), kas ir kopējā sajūta, ko piedzīvo lapas apmeklētājs, apmeklējot Jūsu uzņēmuma mājaslapu – meklējot informāciju, pārvietojoties starp atvērumiem, klikšķinot uz pogām, lasot tekstus, uztverot dizaina krāsas un citus elementus.

Mūsu dizaineris regulāri papildina zināšanas par jaunākajiem UX dizaina pētījumu secinājumiem, lai izstrādātu gan vizuāli pievilcīgu, gan efektīvu un ērti lietojamu mājaslapu.

Adaptīvs dizains

Jau gandrīz 40% Latvijas iedzīvotāju izmanto internetu viedtālruņos. Tādēļ mūsu dizaineris parūpēsies arī par to, lai Jūsu mājaslapa būtu vizuāli pievilcīga un ērti lietojama gan datorā, gan mobilajās ierīcēs – viedtālruņos un planšetdatoros.

Krāsu un elementu psiholoģija dizainā

Krāsu un elementu psiholoģijai dizainā ir liela nozīme. Tādēļ, lai radītu Jūsu potenciālajos klientos vajadzīgās emocijas, mēs ņemam vērā dažāda veida pētījumus par krāsu un elementu psiholoģiju internetā un, protams, arī Jūsu vēlmes.

Ilgtspējīgs dizains

Veidojot mājaslapas dizainu, mēs ņemam vērā pasaules nozares tendences, apvienojot tās ar klasiskām vērtībām, kā rezultātā tiek radīts unikāls, mūsdienīgs dizains, kas izskatīsies lieliski arī pēc vairākiem gadiem.

Krāsu un elementu psiholoģija dizainā

Ilgtspējīgs dizains

Kā notiek dizaina izveide?

1

Intervijas

Mēs izzinām Jūsu vēlmes attiecībā uz dizainu, izpētām Jūsu uzņēmuma stila grāmatu (ja tāda ir), mēģinām sajust emocijas, kas mājaslapas dizainam būtu jānodod Jūsu potenciālajiem klientiem. Mēs izpētām arī mājaslapas konceptu.

2

Dizaina skiču izveide

Mēs veidojam dizaina pirmās skices atbilstoši visiem kritērijiem, par kuriem esam vienojušies, mājaslapas mērķim un konceptam.

3

Saskaņošana

Jūs varat izpētīt mūsu piedāvātā dizaina skices, un mēs sniedzam Jums papildu informāciju par elementu, krāsu izvietojumu un citiem elementiem. Varat sniegt mums komentārus par iespējamiem labojumiem, ja tādi nepieciešami. Pēc tam mēs sagatavojam dizaina failus nodošanai programmētājiem.