fbpx

Digitālais mārketings

Digitālā mārketinga pakalpojumi mazajam un vidējam biznesam

Palīdzam izplānot un realizēt digitālā mārketinga kampaņas par lielisku cenu jaunu klientu piesaistei, uzņēmuma atpazīstamības un pārdošanas veicināšanai

Palīdzam piesaistīt interneta lietotājus Jūsu mājaslapai – tātad klientus Jūsu uzņēmumam.

Esam specializējušies mazbudžeta un radošu e-mārketinga kampaņu izveidē, jo ticam, ka arī uzņēmumi ar nelielu mārketinga budžetu ir pelnījuši lielu uzmanību.

 

Mūsu piedāvātie e-mārketinga pakalpojumi

Jaunumi e-pastā

Sociālie tīkli

Bloga raksti

E-mārketinga kampaņas

Jaunumi e-pastā

Jūsu uzņēmumam ir klientu vai potenciālo klientu e-pastu datu bāze. Lieciet to lietā, lai uzlabotu pārdošanas rezultātus! Izveidosim e-pasta jaunumu vēstules tekstu, dizainu un izsūtīšanas risinājumu, ja tāds nepieciešams. Ja Jūsu uzņēmumam vēl nav klientu datu bāzes, mēs varam palīdzēt Jums tādu izveidot.

Sociālie tīkli

Piedāvājam dažādus risinājumus un sadarbības modeļus – izveidot komunikācijas stratēģiju sociālajos tīklos ar konkrētu rīcības plānu un idejām, komunicēt Jūsu uzņēmuma vārdā vai veikt darbinieku apmācību.

Bloga raksti

Blogs var atsvaidzināt Jūsu uzņēmuma komunikāciju, kā arī tas ir instruments SEO optimizācijā. Jūs novērtēsiet mūsu radošumu un plašo redzesloku arī bloga rakstu izveidē.

E-mārketinga kampaņas

Esam specializējušies mazbudžeta e-mārketinga kampaņu izveidē, jo arī uzņēmumi ar nelielu mārketinga budžetu var gūt ievērojamus pārdošanas rezultātus. Varam būt Jūsu mārketinga atbalsts vai realizēt kampaņu no A līdz Z.

Google AdWords

Plānojam un realizējam Google AdWords kampaņas tūlītēja rezultāta sasniegšanai vai pārdošanas kampaņu atbalstam.

Preses relīzes

Vai vēlaties, lai par Jūsu uzņēmumu runātu mediji? Uzticiet preses relīžu izveidi mums! Mēs palīdzēsim Jums atrast aktuālu tēmu, kas neatstās vienaldzīgus medijus un palīdzēs Jūsu uzņēmumam iegūt jaunus klientus.

Kampaņu mērķlapas

Interneta kampaņas rezultātus iespējams uzlabot līdz pat 50% ar efektīvas mērķlapas izveidi. Nodrošinām koncepta, satura, dizaina izveidi un tehnisko risinājumu.

Google AdWords

Preses relīzes

Kampaņu mērķlapas

Vai vēlaties profesionālu biznesa rīku mērķtiecīgai uzņēmuma attīstībai?
Sazinieties ar mums