Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Mājas lapas izveide

Izstrādājam mājas lapas, interneta veikalus, un Web aplikācijas, kas palīdz piesaistīt klientus, vai uzlabot un optimizēt biznesa procesus. Nodrošinām mājas lapu un interneta veikalu integrāciju ar noliktavas, grāmatvedības un citām sistēmām.

Ritināt uz leju

Mājas lapu programmēšana

Programmējam unikālus un pielāgotus Web risinājums (mājas lapas, interneta veikalus, e-komercijas risinājumus, portālus un Web aplikācijas) jaunu klientu piesaistei, preču pārdošanai, uzņēmumu informācijas administrēšanai un biznesa procesu optimizācijai.

Izstrādājam risinājuma arhitektūru, lai tas atbilstu Jūsu šodienas prasībām, kā arī būtu efektīvi attīstāms nākotnē, kad radīsies šāda nepieciešamība.

Mājas lapau integrācja ar citām sistēmām

Mēs lieliski pārzinām dažādas programmēšanas valodas un to iespējas, tāpēc varam realizēt visdažādāko sistēmu integrācijas ar Jūsu mājas lapu: MailChimp, sociālie tīkli, automātiska rēķinu sagatavošana, CRM, datu importēšana un/vai eksportēšana no/uz finanšu, grāmatvedības, noliktavas un citām programmām, kā arī datu migrāciju no Jūsu vecās sistēmas uz jauno.

"Kvalitāte – tas nozīmē strādāt teicami, pat ja neviens neskatās."

Henrijs Fords

Mēs tiecamies kvalitatīvi veikt ikvienu mums uzticēto uzdevumu. Tādēļ kvalitatīvi izveidota mājas lapa mums nozīmē labākā iespējamā risinājuma piedāvāšanu katrā posmā, katrā niansē, lai sasniegtu lielisku rezultātu.

Kāda ir kvalitatīvi izveidota mājas lapa?

Pareizi izplānota mājas lapa

Ilgspējīga mājas lapa

Ātri darbojas

Adaptīva

Pareizi izplānota mājas lapa

Tā ir mājas lapa ar precīzi noteiktu biznesa mērķi. Plānota, ņemot vērā nozares specifiku, mērķauditoriju un tās vajadzības, lietotāju uzvedību, atslēgvārdu izpēti un citiem aspektiem.

Ilgspējīga mājas lapa

Mājas lapa, kuru iespējams lietot vairākus gadus, kurai var vienkārši un loģiski papildināt saturu, pievienot jaunas sadaļas un jaunas funkcijas, kurai var uzlabot dizainu un veikt citas izmaiņas, saglabājot tās pamatu.

Ātri darbojas

Kvalitatīva mājas lapa tiek ātri ielādēta un ātri darbojas jebkurā ierīcē un jebkādā interneta pārlūkā, jo mūsdienu klienti ir nepacietīgi un katrai sekundei ir liela nozīme, lai Jūs nezaudētu nevienu potenciālo klientu mājas lapas darbības traucējumu dēļ.

Adaptīva

Jau gandrīz 40% Latvijas iedzīvotāju izmanto internetu dažādās mobilajās ierīcēs, tādēļ kvalitatīvai mājas lapai ir jābūt adaptīvam dizainam un tai ir jābūt vienlīdz ērti lietojamai gan datorā, gan viedtālrunī, gan planšetdatorā.

Ar kvalitatīvu saturu

Fotoattēli, kas papildina tekstu, un teksti, kas papildina fotoattēlus. Palīdz rast atbildes uz potenciālo klientu jautājumiem un aicina uz rīcību. SEO draudzīgs, loģiski strukturēts, pārliecina, veicina uzticamību uzņēmumam.

Ar unikālu dizainu

Atbilst uzņēmuma korporatīvajam tēlam un komunikācijas stilam, rada pozitīvas emocijas, palīdz sasniegt biznesa mērķus un paliek atmiņā, jo izceļas starp citu uzņēmumu mājas lapām. Atbilst UX dizaina pamatprasībām.

SEO optimizēta mājas lapa

Tā ir mājas lapa, kuras pamatā ir Google atslēgvārdu izpēte un kura ir izstrādāta atbilstoši labākajai SEO praksei, palīdzēs Jūsu uzņēmumam palielināt apmeklētāju skaitu – tātad potenciālo klientu skaitu.

Ar saturvadības sistēmu - CMS

Pateicoties satura pārvaldības sistēmai, Jūs varēsiet atjaunot saturu savā mājas lapā saviem spēkiem – pievienot jaunus produktus vai pakalpojumus, ievietot jaunumus un mainīt citu informāciju. Tikai daži klikšķi, tikai dažas sekundes un jaunā informācija būs Jūsu mājas lapā.

Ar kvalitatīvu saturu

Ar unikālu dizainu

SEO optimizēta mājas lapa

Ar saturvadības sistēmu - CMS

Ko par sadarbību saka klienti?

Ilze Ozoliņa
Ilze Ozoliņa Z/S Jāņkalni vadītāja
Sadarbojoties ar Kebbe IT mums patika viņu aktīvā iesaistīšanās risinājumu meklēšanā, lai mums būtu vieglāk uzturēt produktu katalogu, tam neveltot pārāk daudz laika. Izveides procesā tika demonstrētas un piedāvātas dažādas iespējas, no kurām nācās tikai izvēlēties, lai pēc tam izvēlēto risinājumu ieviestu mūsu mājas lapā.

Jāņkalni Z/S mājas lapa

Uzdevums bija izstrādāt mūsdienīgu mājas lapu ar preču pasūtīšanas iespēju tiešsaistē.

Apsverat iespēju sadarboties ar mums?

Edgars Kebbe

Edgars Kebbe

Kopā ar komandu palīdzēšu Jūsu uzņēmumam atrast un izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus biznesa mērķu sasniegšanai.

Pēc mājas lapas izveides nodrošināsim:

Mājas lapas uzturēšanu

Vai vēlaties, lai mēs vienmēr būtu viena e-pasta vai zvana attālumā? Lai konsultētu, atjaunotu saturu Jūsu vietā, veiktu dažādus uzlabojumus, veidotu rezerves kopijas un veiktu citas darbības, kas ļaus Jūsu mājas lapai darboties stabili?

Papildinājumu un uzlabojumu izveidi

Jūsu uzņēmums attīstīsies un augs, un Jūsu mājas lapa to varēs darīt kopā ar uzņēmumu. Mēs ieviesīsim papildinājumus, pievienosim jaunas funkcionalitātes, mainīsim un papildināsim dažādu elementu izvietojumu, uzlabosim dizainu utt.

Close