Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Mājas lapas uzturēšana

Mājas lapas uzturēšana pēc izveides – satura atjaunošana, WordPress atjauninājumi, programmēšana, Google Analytics atskaites, monitorings

Ritināt uz leju

Mūsu tehniskais atbalsts – Jūsu mājas lapas apdrošināšana

Mūsu tehniskais atbalsts WordPress mājas lapu uzturēšanā Jums ļaus justies droši, jo nodrošināsim Jūsu mājas lapas darbības nepārtrauktību un vienmēr būsim sasniedzami, lai Jums palīdzētu, lai Jūs konsultētu un lai ieviestu jauninājumus vai papildinājumus.

45€/mēn.

Tikai par 45 EUR mēnesī saņemsiet lielisku servisu, ātru reakciju un apziņu, ka mums rūp Jūsu uzņēmuma panākumi.

15%
atlaidi

Saņemiet 15% atlaidi jebkuriem programmēšanas darbiem, izvēloties mūsu tehnisko atbalstu.


Mājas lapas uzturēšana ar specializētu hostingu

Jūsu mājas lapas darbosies ātri un stabili, jo mēs izmantojam WordPress risinājumiem pielāgotu hostingu.

Satura ievietošana un rediģēšana

Ietaupiet laiku – nosūtiet mums informāciju, kuru vēlaties ievietot mājaslapā, un mēs to izdarīsim Jūsu vietā. Sūtiet nepieciešamās izmaiņas uz adresi atbalsts@kebbeit.lv. (Mēneša maksā ir iekļauts 1 informācijas atjaunināšanas pieprasījums mēnesī.)

WordPress atjauninājumi

Vienmēr nodrošināsim jaunākās versijas jūsu WordPress lapai un moduļiem. Ja savā mājaslapā esat izvēlējies izmantot maksas spraudņus vai dizainu, atjauninājumi nav iekļauti tehniskā atbalsta ikmēneša maksā.

Programmēšanas darbi

Ja mājas lapas darbības laikā ir radušās kādas tehniskas nepilnības, ikmēneša maksā ietilpst 1 h programmēšanas darbu, ko iespējams izmantot nepilnību novēršanai.

15% atlaide izstrādes darbiem

Jūs saņemsiet 15% atlaidi jebkuriem izstrādes darbiem nākotnē, piemēram, jaunas funkcionalitātes pievienošanai, izmaiņu veikšanai, papildinājumiem u.c.

Rezerves kopijas

Reizi dienā veidojam mājas lapas rezerves kopijas. Pēc pieprasījuma atjaunosim lapu no rezerves kopijas pāris stundu laikā.

E-pasta formu testēšana

Trīs reizes gadā veicam e-pasta formu testēšanu, lai pārliecinātos, ka viss darbojas nevainojami, un lai Jūsu klienti vienmēr varētu ar Jums sazināties.

Google Analytics atskaites

Katru mēnesi savā e-pastā saņemsiet pilnvērtīgu un visaptverošu Google Analytics statistikas atskaiti, kas atspoguļos galvenos datus par mājas lapas apmeklētājiem – no kurienes viņi nākuši, ko meklējuši, ko atraduši, cik ilgu laiku pavadījuši jūsu lapā u.c.

Ļaunprātīgu programmu monitorings

Jūsu mājas lapa tiks nepārtraukti monitorēta, lai varētu operatīvi konstatēt tās darbības problēmas un attiecīgi rīkoties.

Ātrums

Mājas lapas ātrdarbība ir svarīgs aspekts tās efektivitātē. Interneta lietotāji ir nepacietīgi! Tādēļ mēs uzmanīsim, lai Jūsu mājas lapa vienmēr tiktu ātri ielādēta un ātri darbotos.

Saišu pārbaude

Regulāri veiksim mājaslapā esošo saišu pārbaudi. Vajadzības gadījumā veiksim labojumus vai atjauninājumus.

Komanda, kurai rūp

Mēs vienmēr būsim Jūsu rīcībā, lai palīdzētu, konsultētu, piedāvātu idejas un risinājumus!

Close