Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Mājas lapas tekstu izveide

Profesionālu mājas lapas tekstu izveide – SEO teksti, mārketinga teksti, profesionāli fotoattēli un videoklipi, satura ievietošana mājas lapā.

Ritināt uz leju

Jūsu uzņēmuma stāsts ir unikāls! Izstāstiet to savā mājas lapā, lai klienti skaidri zinātu, kādēļ sadarboties tieši ar Jūsu uzņēmumu

Mēs palīdzēsim Jūsu karalim būt uzdevuma augstumos – izveidosim mājas lapas saturu, kas palīdzēs Jums sasniegt sava uzņēmuma mērķus, konstruktīvi un efektīgi pastāstīt par savām precēm un pakalpojumiem.

"Saturs ir karalis"? Mēs ar karali esam uz Tu!


Piedāvājam:

 • mājas lapas tekstu izveidi
 • SEO tekstu izveidi
 • esošo tekstu korekcijas
 • profesionālu uzņēmuma komandas fotosesiju
 • noskaņas un imidža fotoattēlu izveidi
 • dažāda veida videoklipi

Par mājas lapu satura izveidi

X

Kas ir mājas lapas saturs?

Mājas lapas saturs ir visa informācija, kas atrodas Jūsu mājas lapā, – teksti, attēli un videoklipi.

Interneta lietotājs – potenciālais klients – Jūsu uzņēmuma mājas lapā vēlas rast atbildes un risinājumus. Tādēļ mājas lapas saturs būs Jūsu vienīgais dialogs ar potenciālo klientu, līdz tas pārliecinās klientu sazināties ar Jums, iegādāties vai pasūtīt preces vai pakalpojumus. Kādu iespaidu Jūs vēlaties radīt?

X

Kas veidos Jūsu mājas lapas saturu?

Mājas lapas saturu veido – copywriter – tekstu izveides speciālists, fotogrāfs un videoklipu izveides speciālists. Katrs no viņiem ir specializējies savā jomā. Mūsu speciālisti izzinās Jūsu uzņēmuma mērķus, lai ar savām prasmēm un pieredzi palīdzētu Jums sasniegt nepieciešamo rezultātu.

X

Kādas ir tekstu izveides speciālista prasmes?

Jūsu mājas lapas tekstus veidos attapīgs speciālists ar plašu redzesloku, kas labi pārzina mārketingu un interneta komunikācijas. Ņemot talkā dažādus rīkus un pateicoties vispārpieņemtiem interneta komunikāciju principiem, viņš palīdzēs atšifrēt interneta lietotāja vērtības, lai Jūsu mājas lapas teksti palīdzētu sasniegt Jūsu mērķus.

X

Kā notiek mājas lapas tekstu izveide?

 1. Satura izveides speciālists izzinās Jūsu uzņēmuma mērķus, komunikācijas stilu, mājas lapas konceptu
 2. Viņš izpētīs informāciju par konkurentiem, kā arī nozarei un Jūsu uzņēmumam svarīgos atslēgvārdus
 3. Viņš vienosies par risinājumu un uzrakstīs unikālus, pārdotspējīgus un pozitīvu uzņēmuma tēlu veicinošus tekstus.
X

Cik maksā mājas lapas satura izveide?

Cena ir atkarīga no darba apjoma un sarežģītības pakāpes.

Pēc mājas lapas koncepta izveides mēs zināsim veicamā darba apjomu un sarežģītību, lai varētu Jums piedāvāt precīzas izmaksas jebkurai pozīcijai – tekstiem, fotosesijai vai videoklipu izveidei.

Pēc mājas lapas satura izveides nodrošināsim

Tekstu ievietošanu mājas lapā

Tekstu tulkošanu

Tekstu ievietošanu mājas lapā

Mēs nodrošinām visu tekstu ievietošanu mājas lapā, tekstu formatēšanu atbilstoši dizaina un SEO prasībām, saišu izveidi u.c.

Tekstu tulkošanu

Ja Jūsu mājas lapai ir paredzētas vairākas valodas, nodrošināsim mūsu uzticamo tulkotāju palīdzību.

E-mārketinga tekstu izveidi

Vai vēlaties popularizēt savu uzņēmumu internetā? Mēs veidojam pārdotspējīgus tekstus kampaņu mērķlapām (landing pages), kas darbosies sinerģijā ar Jūsu mājas lapu.

Satura atjaunošanu

Jebkurā brīdī varat lūgt mūs atjaunot, papildināt kādu aktualitāti, pakalpojuma, preces vai uzņēmuma aprakstu.

E-mārketinga tekstu izveidi

Satura atjaunošanu

Kāpēc ir svarīgi uzticēt mājas lapas tekstu izveidi profesionāļiem?

 • Profesionāls teksta izveides speciālists (copywriter) pārzina interneta komunikāciju, reklāmas, pārdošanas, UX dizaina, SEO pamatprincipus. Mēs esam mācījušies, lasījuši, testējuši un visādi citādi apguvuši dažādas zināšanas.
 • Jūsu teksti atbildīs nozares tendencēm, uzņēmuma tēlam un mērķauditorijas gaidām, jo labs mājas lapas tekstu izveides speciālists pārzina nozares jaunumus un var pielāgot tekstus jebkuram komunikācijas stilam.
 • Tekstu izveide ir integrēta mājas lapas izstrādes procesā gan laika, gan konceptuālā ziņā. Tas nozīmē, ka teksti būs uzrakstīti laikus, tie atbildīs mājas lapas konceptam un kopā ar dizainu nodos vienotu vēstījumu.
Close
Uzraksti mums