fbpx

Par mums

Mūsu misija ir radīt vidi izaugsmei, lai rastu individuālus risinājumus klientu vajadzībām, kā arī izglītot sabiedrību, daloties gūtajās zināšanās un pieredzē

Mūs fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju

Mūsu stāsts sākas ar to, ka mūs fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju un tas, kā mūsdienās cilvēki izmanto tehnoloģijas, lai atrastu informāciju, attīstītu biznesu, optimizētu procesus un komunicētu.

… un turpinās ar uzņēmuma Kebbe IT izveidi 2014. gada pavasarī, kad mēs par savu mērķi izvirzījām izveidot uzņēmumu ar profesionāļu komandu, kura palīdz uzņēmumiem izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus IT risinājumus biznesa mērķu sasniegšanai.

Startēt Norvēģijā, lai augtu Vidzemē

Kebbe IT pirmie klienti bija Norvēģijas uzņēmumi, kas augstu vērtēja mūsu darba kvalitāti, uzmanību, ko pievērsām niansēm, ilgtspējīgu risinājumu radīšanai un mērķu sasniegšanai.

Tad arī sāka veidoties Kebbe IT komanda, kura sastāv gan no pastāvīgiem darbiniekiem, gan no freelanceriem, kuri spēj saprasties, sadarboties un piegādāt lielisku rezultātu. Sākām arī apzināties, ka atrašanās vietai nav jānosaka tas, kas ir mūsu komandā, vai tas, kur atrodas mūsu klienti. Galvenais ir patīkams darba process un lielisks rezultāts!

Attīstot šo koncepciju, Kebbe IT pārcēlās uz Valmieru, vietu, kas tuvāk sirdij, tomēr tikpat tuvu klientiem un sadarbības partneriem Latvijā, Norvēģijā un citur Eiropā.

Pašlaik mūsu komandu veido deviņi lieliski speciālisti, kuru kompetences specifiskos uzdevumos papildina arī freelanceri.

Mūsu komandā ir cilvēki, kuri patiesi mīl savu darbu. Mēs augstu vērtējam speciālistus ar dzirksteli acīs, kas saskata jaunus izaicinājumus, jaunas iespējas izzināt, palīdzēt un piedalīties. Šī vēlme katru dienu nedaudz pārspēt sevi vieno mūsu komandu. Šajos brīžos rodas jaunas idejas un risinājumi, kurus augstu vērtē mūsu klienti.


Kebbe IT komandas vērtības

Godīgums un atbildība

Kvalitāte

Godīgums un atbildība

Mēs iestājamies par ilgtermiņa sadarbību, ko pierādām ar godīgumu un atbildību pret katru mums uzticēto uzdevumu.

Kvalitāte

Pienāk brīdis, kad kvalitāte izšķir visu. Mūsu komanda negaida šo brīdi. Mums tas jau ir pienācis, un mēs strādājam kvalitatīvi pat tad, kad neviens neskatās un nepārbauda.

Proaktivitāte

Ja redzam iespēju vai risinājumu, mēs neturam sveci zem pūra. Mūsu pārliecība un darba stils to neatļauj, un, jā, mūsu klientiem tas arī ļoti patīk!

Pašizaugsme

Pasaule mainās, un, kā sacīja Rainis: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" Mēs esam cīnītāji un izdzīvotāji, tādēļ katru dienu attīstām sevi, lai palīdzētu attīstīties Jūsu biznesam.

Proaktivitāte

Pašizaugsme

Iepazīstiet mūsu komandu

Kebbe IT apvieno jaunu profesionāļu komandu ar vienotām vērtībām un mērķiem. To veido gan pieredzējuši profesionāļi ar ilggadēju pieredzi, gan jauni un daudzsološi speciālisti, kas absolvējuši Vidzemes Augstskolu.

Uzņēmums virzās pa mērķtiecīgas attīstības ceļu, tāpēc tam pakāpeniski pievienojas arvien jauni komandas biedri.

Edgars

Uzņēmuma un pārdošanas vadītājs

Edgars tic mūžizglītībai un nepārtrauktai izaugsmei, kas ir iespējama kā ikvienā personībā, tā arī projektā vai uzņēmumā. Edgaru aizrauj interneta lietotāju uzvedība, domāšana un informācijas meklēšanas paradumi, kas palīdz realizējot uz lietotājiem orientētus Web projektus.

Monta

Projektu vadītāja

Monta ir uzņēmuma motors, kas ar lielu jaudu, izcilām organizatoriskajām un plānošanas spējām virza uz mērķi vienu veiksmīgu projektu pēc otra. Lai realizētu klienta vēlmes un sasniegtu labāko iespējamo rezultātu, Monta būs tā, kura uzturēs kontaktu, sekos līdzi projekta attīstībai un organizēs visas komandas darbu. Viņa kā veikls žonglieris apvieno projektu vadību ar lietvedības jautājumu risināšanu un patīkamas vides uzturēšanu birojā, parādot patiesu produktivitātes meistarklasi. Brīžos, kad tiek prezentēts kāds projekts vai risinājums, Monta jūtas patiesi gandarīta par izaicinājumiem, ar kuriem tikusi galā, lai sasniegtu rezultātu.

Edmunds

Projektu vadītājs

To, cik mērķtiecīgi un azartiski lauzt savu ceļu programmēšanas pasaulē, Edmunds iemācījies boksa laukumā, kur pavada savu brīvo laiku pēc darba un studijām. Edmunds ir savas jomas entuziasts, jo IT nozari redz kā mainīgu, augošu un izaicinājumiem bagātu. Savu mūžam augošo pieredzi un pozitīvo attieksmi viņš liek lietā IT projektu vadīšanā, virzot mājaslapu izstrādes procesus uz priekšu ar lietpratēja aci un zinošanās balstītiem lēmumiem.

Ieva

Projektu vadītāja

Ieva ikvienā projektā un telpā ienes entuziasma pilnu klātbūtni. Cik spriganā solī viņa metas dejās, tikpat spriganā solī viņa arī virza uz priekšu IT projektus, risina problēmas un apgūst visu, kas jauns. Ieva ir ne tikai virzītājspēks mājaslapu izstrādes projektiem, bet arī komandas kopīgām aktivitātēm, it visā iemiesojot savu mīlestību pret dinamisku kustību un atrašanos starp cilvēkiem.

Annija

Komunikācijas un digitālā mārketinga speciāliste

Visam dzīvē paredzēta sava vieta, arī komatiem un mirkļbirkām, tagiem un divdabja teicieniem - tos Annija pārvalda lieliski, ar aizrautību radot saturu gan sociālajiem tīkliem, gan mājaslapai. Viņa atrodas nepārtrauktā attīstības procesā, sekojot līdzi svaigākajām tendencēm digitālajā mārketingā un jaunākajiem sociālo platformu atjauninājumiem. Mīl fotogrāfēt gan darbā, gan ārpus tā, un labprāt seko kolēģiem ar kameru, lai iemūžinātu komandas ikdienu.

Kristīne

E-pastu mārketinga speciāliste

Kristīne nebīstas izaicinājumu un drošu soli dodas iekarot mūsu vēl salīdzinoši mazpazīstamās teritorijas - e-pastu mārketinga dzīles. “Es nevaru” no viņas nav nācies dzirdēt. Viņa ērti jūtas dinamiskā vidē un viegli pielāgo buras, kad vējš sāk pūst no citas puses, vedot jaunā virzienā. Aiz Kristīnes platā smaida slēpjas gan mīļš vārds, gan vērienīgs cīnītāja spars.

Beāte

UX arhitekte

Beāte komandā ienes 1000W spožu smaidu, lipīgus smieklus un jaudīgu pozitīvo enerģiju, pret ko nav spējīgs noturēties pat īdzīgākais cilvēks. Beāte ikdienas darbā klikšķina cauri atslēgvārdu jūrai, analītikas datiem un mājaslapas skicēm. Viņa mērķtiecīgi buras cauri informācijai un, ja kaut ko nezina, tad nekad neļauj tam sevi apturēt - atbilde tiks rasta, lai vai kas! Viņa ir atvērta svaigām zināšanām, “apēd” vienu UX grāmatu pēc otras un apgūtajā labprāt dalās ar citiem. Degvielu savam darbam un možajam garastāvoklim viņa rod fiziskās aktivitātēs.

Ivars

Back-end programmētājs

Viens no Ivara skolas dienu sapņiem ir realizēts. Viņš darbojas nozarē, kas viņu interesēja jau skolas laikā, kad viņš apguva Pascal programmēšanas valodu. Darbā ar Web projektiem Ivaru aizrauj fakts, ka viņa veikumu izmantos daudzi cilvēki – vieniem tas palīdzēs attīstīt biznesu, citiem atrast atbildes uz jautājumiem, vēl citiem saņemt vēlamo pakalpojumu vai iegādāties preces.

Valters

Front-end / Back-end programmētājs

Valters ir programmētājs ar plašu interešu loku - sākot ar tautiskajām dejām, beidzot ar stratēģiskām spēlēm un riteņbraukšanu, tādēļ analītiskā domāšana, ātra jaunu uzdevumu apguve un motivācija atrisināt sarežģītākas lietas programmēšanas jomā “iet no rokas”. Valters katram sava darba solim pievēršas ar nerimstošu entuziasmu un aizrautību, tāpēc nereti no viņa darba galda puses izskan uzvarošs izsauciens, nosvinot atrisinātu kādu sarežģītu soli programmēšanas procesā.

Freelanceri - mūsu papildspēks

Atkarībā no projekta specifikas līdztekus mūsu pastāvīgajai komandai projektos tiek iesaistīti papildspēki, kas attāli palīdz no dažādām Latvijas pilsētām. Mums palīgā nāk Web dizaineri, programmētāji, tekstu autori, fotogrāfi un citi speciālisti, kuri palīdz mūsu klientiem realizēt izcilus projektus.