Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Par mums kebbeit Par mums kebbeit Par mums kebbeit

Par mums

Mūsu misija izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus Jūsu biznesa mērķu sasniegšanai

Mūs fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju

Mūsu stāsts sākas ar to, ka mūs fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju un tas, kā mūsdienās cilvēki izmanto tehnoloģijas, lai atrastu informāciju, attīstītu biznesu, optimizētu procesus un komunicētu.

… un turpinās ar uzņēmuma Kebbe IT izveidi 2014. gada pavasarī, kad mēs par savu mērķi izvirzījām izveidot uzņēmumu ar profesionāļu komandu, kura palīdz uzņēmumiem izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus IT risinājumus biznesa mērķu sasniegšanai.

Startēt Norvēģijā, lai augtu Vidzemē

Kebbe IT pirmie klienti bija Norvēģijas uzņēmumi, kas augstu vērtēja mūsu darba kvalitāti, uzmanību, ko pievērsām niansēm, ilgtspējīgu risinājumu radīšanai un mērķu sasniegšanai.

Tad arī sāka veidoties Kebbe IT komanda, kura sastāv gan no pastāvīgiem darbiniekiem, gan no freelanceriem, kuri spēj saprasties, sadarboties un piegādāt lielisku rezultātu. Sākām arī apzināties, ka atrašanās vietai nav jānosaka tas, kas ir mūsu komandā, vai tas, kur atrodas mūsu klienti. Galvenais ir patīkams darba process un lielisks rezultāts!

Attīstot šo koncepciju, Kebbe IT pārcēlās uz Valmieru, vietu, kas tuvāk sirdij, tomēr tikpat tuvu klientiem un sadarbības partneriem Latvijā, Norvēģijā un citur Eiropā.

Pašlaik mūsu komandu veido septiņi lieliski speciālisti, kuru kompetences specifiskos uzdevumos papildina arī freelanceri.

Mūsu motivācija — iespēja pārspēt sevi, lai palīdzētu klientiem!

Mūsu komandā ir cilvēki, kuri patiesi mīl savu darbu. Mēs augstu vērtējam speciālistus ar dzirksteli acīs, kas saskata jaunus izaicinājumus, jaunas iespējas izzināt, palīdzēt un piedalīties. Šī vēlme katru dienu nedaudz pārspēt sevi vieno mūsu komandu. Šajos brīžos rodas jaunas idejas un risinājumi, kurus augstu vērtē mūsu klienti.


Kebbe IT komandas vērtības

Godīgums un atbildība

Kvalitāte

Godīgums un atbildība

Mēs iestājamies par ilgtermiņa sadarbību, ko pierādām ar godīgumu un atbildību pret katru mums uzticēto uzdevumu.

Kvalitāte

Pienāk brīdis, kad kvalitāte izšķir visu. Mūsu komanda negaida šo brīdi. Mums tas jau ir pienācis, un mēs strādājam kvalitatīvi pat tad, kad neviens neskatās un nepārbauda.

Proaktivitāte

Ja redzam iespēju vai risinājumu, mēs neturam sveci zem pūra. Mūsu pārliecība un darba stils to neatļauj, un, jā, mūsu klientiem tas arī ļoti patīk!

Pašizaugsme

Pasaule mainās, un, kā sacīja Rainis: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" Mēs esam cīnītāji un izdzīvotāji, tādēļ katru dienu attīstām sevi, lai palīdzētu attīstīties Jūsu biznesam.

Proaktivitāte

Pašizaugsme

Iepazīstiet mūsu komandu

Kebbe IT apvieno jaunu profesionāļu komandu ar vienotām vērtībām un mērķiem. To veido gan pieredzējuši profesionāļi ar ilggadēju pieredzi, gan jauni un daudzsološi speciālisti, kas absolvējuši Vidzemes Augstskolu.

Uzņēmums virzās pa mērķtiecīgas attīstības ceļu, tāpēc tam pakāpeniski pievienojas arvien jauni komandas biedri.

Edgars

Uzņēmuma un pārdošanas vadītājs

Edgars tic mūžizglītībai un nepārtrauktai izaugsmei, kas ir iespējama kā ikvienā personībā, tā arī projektā vai uzņēmumā. Edgaru aizrauj interneta lietotāju uzvedība, domāšana un informācijas meklēšanas paradumi, kas palīdz, realizējot uz lietotājiem orientētus Web projektus.

Monta

Projektu vadītāja

Monta ir uzņēmuma čaklā bitīte, kura parūpēsies ne tikai par biroja organizēšanas darbiem, bet arī paspēs atrisināt lietvedības jautājumus un sagatavot labu vidi jaunu un esošo projektu attīstībai. Kad runa ir par klientu vēlmēm, Monta būs tā, kas uzturēs kontaktu un organizēs komandas virzību uz mērķi. Brīžos, kad tiek prezentēts kāds projekts vai Kebbe IT izstrādāts risinājums, Monta jūtas patiesi gandarīta un aizmirst par izaicinājumiem, kuriem nācies iet cauri ceļā uz rezultātu.

Juta

Web datu un interneta mārketinga speciāliste

Kad runa ir par komunikāciju un sociālo tīklu veidošanu ar sabiedrību, Jutai iedegas acis, izslejas mugura un pirkstiņi gatavojas drukāt. Savu iedvesmu ikdienās smeļas elegantos palēcienos un veiklos apgriezienos tautisko deju nodarbībās, bet jaunas idejas - klejojot pa internetu kā pa Amazones lietus mežiem un katru reizi atrodot ko jaunu un interesantu.

Annija

Komunikācijas speciāliste

Katram dzīvē paredzēta sava vieta, arī komatiem un mirkļbirkām, location un divdabja teicieniem - tos Annija pārvalda lieliski, radot saturu sociālajiem tīkliem, dažreiz arī Tev un citiem.

Dana

Web sistēmu un datu analītiķe

Tāpat kā Īru seters, arī Dana ir kāra izzināt IT nozari un atklāt visu nezināmo. Lietotāju un klientu paradumu izpēte ir ikdienas uzdevums, bet wireframe tehniskās skices - īsts piedzīvojums. Tas nu ir nenoliedzami, savu četrkājaino draugu labākās īpašības Dana ir paņēmusi arī sev, jo kā sacīt jāsaka - jo ilgāk kopā, jo līdzīgāki kļūst.

Ivars

Back-end programmētājs

Viens no Ivara skolas dienu sapņiem ir realizēts. Viņš darbojas nozarē, kas viņu interesēja jau skolas laikā, kad viņš apguva Pascal programmēšanas valodu. Darbā ar Web projektiem Ivaru aizrauj fakts, ka viņa veikumu izmantos daudzi cilvēki – vieniem tas palīdzēs attīstīt biznesu, citiem atrast atbildes uz jautājumiem, vēl citiem saņet vēlamo pakalpojumu vai iegādāties preces.

Mārtiņš

Front-end programmētājs

Mārtiņš IT nozarē ir kopš bērna kājas. Tā ir nozare, kas vienmēr var piedāvāt jaunus izaicinājumus, attīstību, spēju domāt nestandarti, tai pašā laikā balstot to visu uz pamatīgām zināšanām. Mārtiņš mūsu klientiem sniedz tehnisko atbalstu mājaslapu jautājumos, kā arī izstrādā WordPress bāzētas mājaslapas. Enerģiju stratēģiskiem risinājumiem Mārtiņš smeļas basketbola spēlē, bet pacietību — makšķerēšanā.

Edmunds

Jaunākais programmētājs

To, cik mērķtiecīgi un azartiski lauzt savu ceļu programmēšanas pasaulē, Edmunds iemācījies boksa laukumā, kur pavada savu brīvo laiku pēc darba un studijām. Tāpat Edmunds ir savas jomas entuziasts, jo IT nozari redz kā mainīgu un augošu, izaicinājumiem bagātu. Pats galvenais - katra diena atšķiras no iepriekšējās.

Freelanceri - mūsu papildspēks

Atkarībā no projekta specifikas līdztekus mūsu pastāvīgajai komandai projektos tiek iesaistīti papildspēki, kas attāli palīdz no dažādām Latvijas pilsētām. Mums palīgā nāk Web dizaineri, programmētāji, tekstu autori, fotogrāfi un citi speciālisti, kuri palīdz mūsu klientiem realizēt izcilus projektus.

Close