fbpx

Balt-go.lv internetveikala – ceļojumu kataloga izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Balt-go ir izveidojis lojālu klientu loku Vidzemes reģionā. Lai piedāvātu ceļotgribētājiem kvalitatīvāku un pārskatāmāku piedāvājumu, uzņēmums vēlējās uzlabot mājaslapas dizainu, struktūru un funkcionalitāti. Viens no galvenajiem mērķiem – ar mājaslapas palīdzību veicināt uzņēmuma peļņu, palielinot ceļojumu rezervāciju skaitu. 

Svarīgi, protams, lai jaunā mājaslapa darbotos arī kā mārketinga rīks un uzlabotu kompānijas atpazīstamību, sekmētu tēla veidošanu un radītu priekšstatu, ka šis ir uzņēmums ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem un viss tiek darīts no sirds – ar rūpēm par klientu!

Tā kā ikdienā uzņēmumam nākas apkalpot lielu skaitu pieprasījumu, viņu vēlme bija samazināt darba apjomu Balt-Go darbiniekiem jeb automatizēt rutīnas darbības.

Mūsu risinājums

Balt-Go uzņēmumam tika izveidots responsīvs unikāla dizaina internetveikals – ceļojumu katalogs uz WordPress WooCommerce bāzes. Internetveikala funkcionalitāte paredz divu dažādu ceļojumu veidu – grupu un individuālo – rezervāciju internetā. Katram no tiem ir veidota atšķirīga rezervācijas funkcionalitāte.

Lai lielais ceļošanas iespēju piedāvājumus būtu pārskatāmāks, tika izveidots pielāgots filtrs, pēc kura lietotājs var atlasīt ceļojuma ilgumu, transporta veidu, sākuma un beigu datumu, ceļojuma mērķi un cenu diapazonu. 

Atvērts ceļojuma skats piedāvā ielūkoties galamērķa galerijā, apskatīt ceļojuma statusu un brīvās vietas, iespēju norādīt ceļotāju skaitu un iepazīties ar paplašinātu ceļojuma aprakstu. Rezervācijas formā ceļotājam iespējams norādīt plašu informāciju par ceļojumu, lai uzņēmumam vieglāk to pēc tam apstrādāt. Papildus tam, izveidota autobusu sēdvietu rezervācijas funkcionalitāte vēl ērtākam un patīkamākam braucienam. 

Vēl svarīgi pieminēt:

  • Lai atvieglotu uzņēmuma darbinieku ikdienu, pēc pieteikuma/rezervācijas izskatīšanas rēķins tiek automātiski ģenerēts un nosūtīts klientam ar vienu pogas klikšķi (gan avansa rēķini, gan pilnas summas rēķini).
  • Tā kā ceļojumu skaits ir apjomīgs, mājaslapā ieviesta ceļojumu apkopojoša tabula, kurā informācija atjaunojas automātiski, ņemot vērā pievienotos ceļojumus katalogā.
  • Tika izveidota funkcionalitāte, kur klients manuāli var iesniegt savas atsauksmes par pieredzi ar Balt-go. Pēc atsauksmju izskatīšanas, uzņēmums pats var izvadīt mājaslapā sev vēlamās atsauksmes un piesaistīt pie konkrēta ceļojuma.

Klienta atsauksme

Līga Pommere
Līga Pommere SIA "BALT-GO" dibinātāja un vadītāja

Izvēlējāmies sadarboties ar Kebbe IT, jo pēc sarunas šķita, ka, salīdzinot ar citiem, uzņēmums vislabāk uztvēra mūsu vēlmes un spēja piedāvāt risinājumu mūsu izvirzītajiiem uzdevumiem. Tāpat vieglā komunikācija mājaslapas izstrādes gaitā vērtējama kā projekta stūrakmens. Savukārt darba kvalitāti vērtējam kā ļoti labu, jo viss tas, kas bija nepieciešams, ir paveikts!

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Piedāvātie risinājumi
  • Viegla komunikācija
  • Paveiktā darba kvalitāte

Nākamais projekts