fbpx

E-komercijas lapa trauku apdrukas uzņēmumam Ornandum.lv

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Dekolapdrukas uzņēmumam Ornandum.lv bija vairākas mājaslapas, kurās stāstīja un rādīja par saviem pakalpojumiem un izstrādātajiem projektiem, tomēr tās pilnvērtīgi nespēja atainot nepieciešamo informāciju, kā arī bija novecojis dizains un fonkcionalitāte. Lielākas problēmas sagādāja grūtā mājaslapas administrēšana, kura bija jāveic caur trešo pusi. 

Tā kā ikdienā uzņēmuma pārstāvjiem lielu daļu procesa aizņēma pasūtījmu apstrāde un piedāvājumu sagatavošana, kā arī klientu informēšana par dažādajām apdrukas iespējām, uzņēmums vēlējās atvieglot šo procesu gan pašiem, gan klientiem, izstrādājot cenu kalkulatoru pasūtījuma veikšanai. Papildus bija vēlme izveidot interaktīvu dizaina izmēģinājumu un dekollapas izklājumu, lai atvieglotu produkta dizaina izstrādi klienta uzņēmumam. 

Ikdienā uzņēmuma pārstāvjiem lielu daļu procesa aizņēma pasūtījmu apstrāde un piedāvājumu sagatavošana, kā arī klientu informēšana par dažādajām apdrukas iespējām. Tāpēc uzņēmums vēlējās atvieglot šo procesu gan pašiem, gan klientiem, izstrādājot cenu kalkulatoru pasūtījuma veikšanai. Papildus bija vēlme izveidot interaktīvu dizaina izmēģinājumu un dekollapas izklājumu, lai atvieglotu produkta dizaina izstrādi klienta uzņēmumam.

Mūsu risinājums

Dekolapdrukas uzņēmumam izstrādāts internetveikals veiksmīgākai un ērtākai trauku apdrukas pasūtījumu veikšanai. Mājaslapā ieviests pasūtījumu grozs un iespēja produktus pievienot vēlmju sarakstā.

Internetveikalā izveidots trauku piedāvājuma katalogs, kā ārī ieviests advancēts cenu kalkulators. Produktu katalogā ir plašs trauku piedāvājums, kā arī filtrs ar iespēju atlasīt produktus pēc sev vēlamajiem parametriem un materiāla. Cenu aprēķina kalkulatorā pasūtījuma summa tiek rēķināta pēc tirāžas, krāsu skaita, apdrukas tipa un citiem elementiem. Šāds kalkulators ieviests uzņēmuma un lietotāja laika optimizācijai.

Tāpat pārdošanu veicina arī iespēja lejupielādēt trauka izklājumu efektīvākai dizaina izveidei vai arī dizainu izmēģināt turpat pie produkta, augšupielādējot sev vēlamo attēlu un aplūkojotpriekšskatījumu. Pie produkta sūtīšanas klients var izvēlēties veidot maketu sadarbībā ar Ornandum vai pie pasūtījuma formas augšupielādēt savus dizaina materiālus.

Klienta atsauksme

Laura Buharina
Laura Buharina Pārdošanas vadītāja

Mūsu vajadzība bija izveidot jaunu, modernu mājaslapu, kas ir atbilstoša mūsdienām. Mums bija svarīgi, ka mājaslapā ir preču katalogs, krūzes un glāzes, uz kurām mēs drukājam. Viens no svarīgajiem aspektiem bija iespēja mājaslapā klientam pašam aprēķināt apdrukas cenu.

Izstrādes process tika organizēts ļoti produktīvi. Mums bija 2 tikšanās reizes klātienē. Viena no tām diezgan gara un ilga, kurā Kebbe IT puiši veica mūsu vajadzību izzināšanu, un mēs sastādījām plānu, kas ir tās lietas, ko mēs vēlamies jaunajā mājaslapā iekļaut. Otra tikšanās reize jau bija, lai nosvinēt to, ka mājaslapa ir gatava.

Būtībā mūsu mājaslapa tapa attālināti caur Skype sarunām, Google Sheets dokumentiem ar uzdevumiem. Es varu teikt droši, ka šādā veidā var izveidot mājaslapu labi un kvalitatīvi.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Produktīvs izstrādes process
  • Attālināta mājaslapas izveide

Nākamais projekts