fbpx

E-komercijas (interneta veikala) risinājums preču sinhronizēšanai

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Mūsu uzņēmuma piedāvāto preču klāsts ir ļoti plašs, tādēļ ilgi vilcinājāmies ar mājaslapas izveidi. Mums bija nepieciešams tāds risinājums, kas nepalielinātu mūsu darba apjomu, ievadot vairāk nekā 4000 preču mājaslapas administrācijas sistēmā. Tādējādi meklējām izstrādātāju, kas spētu radīt un realizēt mūsu prasībām atbilstošu risinājumu.

Mūsu risinājums

Lai sasniegtu mērķi, sākām ar informācijas izpēti. Šis bija viens no tiem projektiem, kad 7 reizes jānomēra un tad vienreiz jānogriež, jo informācijas apjoms ir gana liels (vairāk nekā 4000 preču, kur katra no tām atbilst dažādiem kritērijiem). Process nebija tik vienkāršs, kā izklausās, bet mēs to paveicām – izveidojām risinājumu, kas palīdzēja sinhronizēt uzņēmuma “Tildes Jumis” datu bāzi ar mājaslapu. Tiklīdz datu bāze tiek atjaunota, administratoram ir jāveic apstiprinājums un ar dažiem klikšķiem visa informācija tiek atjaunota arī mājaslapā. Lai šķietami tehniskam biznesam piešķirtu sajūtas, noorganizējām fotosesiju ar uzņēmuma komandu, darba procesu un klientiem.

Klienta atsauksme

Mārtiņš Saliņš
Mārtiņš Saliņš SILTEKS vadītājs

Daudzus gadus mūsu uzņēmums darbojās bez mājaslapas. Mēs strādājām pārsvarā ar tiešo pārdošanu. Pirms kāda laika nolēmām izveidot mājaslapu, lai gan esošie, gan potenciālie klienti varētu apskatīt mūsu preces internetā. Sadarbojoties ar Kebbe IT mums patika viņu aktīvā iesaistīšanās risinājumu meklēšanā, lai mums būtu vieglāk uzturēt produktu katalogu, tam neveltot pārāk daudz laika. Patika, ka izstrādes procesā mums tika demonstrētas un piedāvātas dažādas iespējas, no kurām nācās tikai izvēlēties, lai pēc tam izvēlēto risinājumu ieviestu mūsu mājaslapā. Bijām ļoti apmierināti, ka pēc izstrādes atklātās nepilnības Kebbe IT novērsa, neprasot par to papildu samaksu.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Spēja piedāvāt radošus risinājumus
  • Ilgtermiņa pieeja meklējot risinājumu
  • Atbalsts pēc izstrādes

Nākamais projekts