fbpx

Eibex.eu internetveikala izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Klients izplata konkrēta ražotāja aprīkojumu, pozicionējot tos kā kvalitatīvus produktus jeb labākos visā tirgū. Tāpēc klients vēlējās izveidot mājaslapu un pielāgot to produkta paustajām īpašībām – augstai kvalitātei un labai tehnoloģijai izstrādes procesā. Līdz ar to bija vēlme pēc vienkāršas mājaslapas, minimālisma stilā, bet tajā pašā laikā – profesionālu. Papildu tam tika izteikta vēlēšanās mājaslapai veicināt produktu pārdošanu, neizejot uz vairumu, bet gan kvalitāti.

Mūsu risinājums

Klients pie mums nāca ar ideju un skaidrību par produktiem, tā rezultātā  palīdzējām izstrādāt pilnu vizuālo identitāti un mājaslapu kā pamatu pārdošanas veicināšanai. Ņemot vērā klienta vēlmes, izmeklējām piemērotāko mājaslapas dizaina tēmu, kuru papildinājām ar custom elementiem, sākot ar produktu katalogu, beidzot ar personalizētām ikonām. Mājaslapā izveidots produktu katalogs uz WordPress WooCommerce moduļa bāzes. Produktiem sagatavoti profesionāli attēli un pievienota īpaša funkcionalitāte – iespēja uzlikt zīmola ūdenszīmi. Papildus aprakstītas produktu un materiālu īpašības un priekšrocības, kā arī kvalitātes sertifikāti.

Pēc vienkāršas apmācības par mājaslapas lietošanu, klients pats var rediģēt produktu katalogu – tos pievienot, dzēst, uzlikt un noņemt zīmola ūdenszīmes, kā arī mājaslapai veidot jaunus atvērumus, pievienot rakstus u.c.

Klienta atsauksme

Ilgvars Brakovskis
Ilgvars Brakovskis Uzņēmuma vadītājs

Kebbe IT kā mājaslapas izstrādātājus man ieteica Edgara paziņa. Uzsākot sadarbību pārliecinājos, ka lētākie piedāvājumi nav kvalitatīvi un neatbilst manām vēlmēm! Projekta laikā novērtēju profesionālo sadarbību ar saprotamiem noteikumiem, kā arī strukturētās un terminētās darbības. 

Runājot par darba kvalitāti, to vērtēju kā teicamu. Arī nelielie kļūdu labojumi notika ļoti ātri. 

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Profesionāla sadarbība
  • Saprotami noteikumi
  • Strukturētas un terminētas darbības

Nākamais projekts