fbpx

Ekowood.no mājaslapas izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Uzsākot uzņēmējdarbību Norvēģijā, klients vēlējās izveidot mājaslapu, lai tā būtu kā pamata platforma, kur sadarbības partneriem un pasūtītājiem iegūt galveno informāciju par piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Galvenais uzsvars – stāstīt par izmantoto materiālu kvalitāti, uzskaitīt produktu dažādību un to izmērus, kā arī aprakstīt piedāvātos pakalpojumus.

Mūsu risinājums

Pēc klienta vēlmēm izveidojām kokmateriālu nozarei atbilstoša dizaina vizītkartes tipa mājaslapu. Pamatam izvēlēta dizaina tēma, kurai piezīmēti unikāli atvērumi, lai efektīvāk un pārskatāmāk atainotu nepieciešamo informāciju. Ērtākam piedāvāto kokmateriālu pārskatam izveidots produktu katalogs, kurā norādīti piedāvātie dēļi un to izmēru tabula. Pēc klienta vēlmes iespējams pievienot arī cenu diapazonu vai arī to paslēpt. Papildu produktiem un pakalpojumiem ieviests atsevišķs atvērums padarīto darbu galerijai.

Klienta atsauksme

Edmunds Kļava
Edmunds Kļava Uzņēmuma vadītājs

Izvēlējāmies pie Kebbe IT izstrādāt mājas lapu, jo personīgi jau sen pazīstu Edgaru Kebbi kā profesionālu un mūsdienīgu, uzticamu cilvēku, tādēļ arī nebija šaubas, ka visa viņa komanda būs profesionāli cilvēki šaja jomā. Projekta izstrādes gaitā man patika pozitīvā gaisotne, profesionālisms, mūsdienīgi un progresīvi risinājumi, kā arī padomi un sasniedzamība. Noslēdzoties projektam, tā kvalitāti uzskatām par ļoti augstu, atbilstoši mūsu prasībām un modernu. Lepojamies ar mūsu mājas lapu un priecājamies, ka tā mums palīdzēs sadarbībā ar ļoti nopietniem sadarbības partneriem nākotnē.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Pozitīva gaisotne
  • Mūsdienīgi un progresīvi risinājumi
  • Padomi un sasniedzamība

Nākamais projekts