fbpx

Produktu kataloga izveide Grīdas Stils uzņēmumam

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Uzņēmumam bija nepieciešama mājas lapa. Lai taupītu līdzekļus, nolēmu sazināties ar kādu izstrādātāju, kuru atradu sludinājumu portālā. Viņš bez iedziļināšanās uzņēmuma vajadzībās izveidoja mājas lapu, kurā man bija jāievada informācija. Risinājums neatbilda uzņēmuma vajadzībām. Savukārt “Kebbe IT” atradu internetā, meklējot satura izstrādātāju. Beigās tiku pie jaunas mājas lapas un lieliska satura.

Mūsu risinājums

Izrunājot ar klientu viņu vajadzības, bija skaidrs, ka ir nepieciešams veidot mājas lapu ar preču katalogu, kurā gan viņš pats var ērti ievadīt lielu preču daudzumu, gan lietotāji var ērti un viegli orientēties. Tā kā klients ir jaunais uzņēmējs, viņam bija ļoti ierobežots budžets, tāpēc mēs nolēmām likt uzsvaru uz kvalitatīva preču kataloga izveidi, bet ne tik ļoti uz satura izstrādi. Veicām SEO optimizāciju, lai mājas lapa būtu bagāta ar atbilstošiem atslēgvārdiem un pēc iespējas ātrāk būtu atrodama “Google”. Identificējām preču grupas, izveidojām kataloga struktūru, kas ir ērti pārskatāma tagad un kuru nākotnē iespējams papildināt bez jebkādām problēmām, izveidojām arī dažādus filtrus. Pēc izstrādes apmācījām klientu, un klients saviem spēkiem varēja ērti ievadīt katalogā vairākus simtus preču, un, protams, izveidojām arī svarīgāko mājas lapas saturu.

Klienta atsauksme

Raivis Gulbis
Raivis Gulbis Uzņēmuma īpašnieks

“Kebbe IT” uzgāju internetā, meklējot mājas lapas tekstu rakstītāju. Beigās tiku gan pie tekstiem, gan pie jaunas mājas lapas. Tā kā iepriekšējā pieredze bija visai negatīva, biju piesardzīgs. Tomēr šajā sadarbībā man viss patika, sākot no komunikācijas un piedāvātajiem risinājumiem, beidzot ar pašu galarezultātu. Uzskatu, ka mājas lapa ir moderna un viegli lietojama gan klientiem, gan man pašam, kad tajā ir jāatjauno informācija. Noteikti iesaku sadarboties ar “Kebbe IT” ikvienam, kas vēlas saņemt lielisku rezultātu un, pats svarīgākais, arī patīkamu sadarbības procesu. Jūtos, ka esmu ieguvis daudz vairāk, nekā biju gaidījis!

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Patīkama komunikācija
  • Proferionalitāte un iedziļināšanās uzņēmuma darbības nozarē
  • Rezultāts – daudz labāks nekā gaidīts

Nākamais projekts