fbpx

IeramePats.lv unikāla dizaina internetveikala izveide

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Klients vēlējās palielināt gan pārdošanas apjomus, gan piesaistīt vairāk klienu savam biznesam, tāpēc primāri plānā bija izveidot pilnīgi jaunu internetaveikalu. Esošā satura pārvaldības sistēma bija ļoti neērta, kā arī sarežģījumus sagādājā izmaiņu un uzlabojumu ieviešana, respektīvi, to nebija iespējams izdarīt, jo sākotnēji mājaslapas izstrāde tika uzticēta savas jomas amatierim, ne profesionālim.  Papildus tam mājaslapai bija novecojis dizains un tā nebija responsīva mobilajām ierīcēm.

Mūsu risinājums

Ņemot vērā, ka klienta bizness ir gleznu, bilžu un citu priekšmetu ierāmēšana, mēs piedāvājām klientam veidot unikāla dizaina mājaslapu – lai radītu gan unikālu lietotāju pieredzi, gan augstas kvalitātes sajūtu. Projekta ietvaros tika izveidots preču katalogs, kurā viena no svarīgākajām funkcionalitātēm bija iespēja lapas apmeklētājam pasūtīt sev interesējošos produktu izmērus – norādot platumu, augstumu, rāmja krāsu, pieejamos stiklus, kā arī citas komponentes. Mainot šos parametrus, automātiski tiek rēķināta produkta cena. Pēc pasūtījuma veikšanas ir nodrošināta vairāku procesu automatizācija – 1) lietotājam uzģenerēts rēķins, 2) kurš automātiski tiek izsūtīts uz lietotāja e-pastu. Ja rēķinā vai pasūtījumā ir radušās kādas problēmas vai nepilnības, tad rēķinu iespējams koriģēt un uzģenerēt pa jaunam. Papildus šīm funkcionalitātēm integrēta arī maksājumu sistēma, lai par standarta rāmjiem uzreiz būtu iespējams norēķināties ar karti.

Klienta atsauksme

Reinis Ikass
Reinis Ikass Projektu vadītājs

Pirmās mājaslapas izstrādes procesā vēlējāmies ietaupīt līdzekļus un saskārāmies ar ne visai veiksmīgu pieredzi, sadarbojoties ar studentu, tāpēc tapa skaidrs, ka jaunajai mājaslapai jāizvelās profesionāļi, kas nodrošinās turpmāku atbalstu, uzturēšanu un labojumus. Edgars ar savu komandu attaisnoja uz viņiem liktās cerības.

Sadarbības procesā mums patika regulāra un ātra komunikācija, labi ieteikumi funkcionalitātei, kas uzlabotu gala rezultātu un atvieglotu mums mājaslapas administrēšanu, kā arī kvalitatīvs bija visas komandas darbs (gan dizains, gan izstrāde, gan Edgars kā projekta vadītājs). Kopumā – labs kvalitātes, funkcionalitātes un izmaksu apvienojums, tāpēc Kebbe IT iesakām tiem, kuri vēlas kvalitatīvu, pārdomātu mājaslapas risinājumu un ir gatavi algot profesionāli.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Regulāra un ātra komunikācija
  • Ieteikumi mājaslapas efektivitātes uzlabošanai
  • Kvalitatīvs darbs

Nākamais projekts