fbpx

JGfitness.lv – Latvijā lielākais online svara zaudēšanas projekts

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Plānoju attīstīt savu biznesu un “12weeks” programmu profesionālā līmenī un līdz ar to sasniegt arī plašāku auditorijas loku, tāpēc bija nepieciešama tam piemērota platforma. Viens no galvenajiem mērķiem – mūsdienīga un profesionāla mājaslapa ar tiešsaistes norēķinu sistēmu. Biju jau sācis veidot jaunu web projektu, tomēr darbi stagnēja, process un rezultāts nesniedza gandarījumu. Tāpēc, meklējot jaunu sadarbības partneri, nonācu līdz Kebbe IT.

Mūsu risinājums

Kopā iepazināmies ar mājaslapas izstrādes procesu, lai abas iesaistītās puses būtu vienisprātis par nākamajiem soļiem un darāmo darbu sarakstu. Kā ierasts, izstrādes process sākās ar koncepta izveidi, piemērotas mājaslapas struktūras izstrādi un skiču zīmēšanu. Pēc tam – satura rakstīšana, custom dizains gan desktop, gan mobilajai versijai un programmēšana. Tā rezultātā uz WordPress satura pārvaldības sistēmas un WooCommerce e-komercijas moduļa izstrādāts Latvijā lielākais online svara zaudēšanas projekts. Papildus tam ieviesta iespēja norēķināties ar karti un automātiska rēķinu ģenerēšanas sistēma. Tagad Jānim ir sava platforma, ar kuras palīdzību viņš var pārdot savu pakalpojumu ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē.

Klienta atsauksme

Jānis Gorjačko
Jānis Gorjačko Fitnesa treneris

Izvēlējos sadarboties ar Kebbe IT, jo uzticamību radīja tas, ka abi ar Edgaru mācāmies no viena un tā paša cilvēka, pasaulē ietekmīga pārdošanas speciālista, līdz ar to sapratu, ka atradīsim kopīgu valodu. Papildus tam – Kebbe IT ir firma, nevis IT džeks ar asistentu, kas arī nav mazsvarīgi. 

Mājaslapas izstrādes procesā un sadarbībā patika Edgara ātrās atbildes uz jautājumiem un piedāvājumi situāciju risinājumiem, kā arī viss notika bez stresa, mierīgi.

JGfitness.lv uzskatu kā kvalitatīvi izstrādātu mājaslapu. Iespējams, šis process varēja notikt ātrāk, bet no otras puses – tas viss bija iepriekš jāatrunā. Balstoties iepriekš minētajā, Kebbe IT kā kompāniju, kura dara savu darbu kvalitatīvi, es godīgi ieteiktu arī citiem. Taču kā optimālāko variantu cenas ziņā – nezinu, ieteiktu salīdzināt ar citām kompānijām. 

No otras puses jāatzīst – ja svarīgi ir tas, lai izdara, tad Kebbe IT izdarīs!

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Ātras atbildes
  • Piedāvājumi situāciju risinājumiem
  • Kvalitatīvs rezultāts

Nākamais projekts