fbpx

Katrīnas Ošlejas zīmola mājaslapas izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Neraugoties uz to, ka Katrīna Ošleja ir ne tikai sabiedrībā, bet arī vadītāju attīstības un koučinga nozarē zināma persona, līdz šim viņai nebija savas platformas/mājaslapas efektīvas informācijas aprites nodrošināšanai.Viena no galvenajām vēlmēm – kad lietotāji, potenciālie klienti internetā meklē informāciju par Katrīnu, tad pirmais un galvenais meklēšanas rezultāts ir nevis ziņu portāli, bet personīgā mājaslapa, kurā apkopota svarīgākā un uzticamākā informācija par Katrīnu gan kā savas jomas profesionāli, gan kā par cilvēku. Papildus tam mājaslapa kalpo kā platforma, lai iepazīstinātu ar pakalpojumiem un publicētu jaunumus. Viens no svarīgiem elementiem ir mājaslapas dizains un radītais imidžs, tam jāveido profesionalitātes izjūta apvienojumā ar radošumu.

Mūsu risinājums

Lai nodrošinātu klienta personībai un brendam piemērotu mājaslapas imidžu, tika zīmēts unikāls dizains ar interaktīviem objektiem. Katrīna Ošleja izcelta kā savas nozares vadošais speciālists. Mājaslapa izstrādāta tā, lai saistošā veidā stāstītu par klienta piedāvātajiem pakalpojumiem, pieredzi un jaunumiem, savukārt dizains darbojas kā vienojošais elements. Mājaslapai ir ieviests daudzvalodu atbalsts un integrētas atsauksmes. Lai palīdzētu klientam atjaunot mājaslapu bez īpašām programmēšanas zināšanām, tikai izveidoti sagataves bloki, kurus klients pats var rediģēt un pielāgot savām vēlmēm.

Tā kā iepriekš Google meklētājprogrammā Katrīna Ošleja parādījās citos resursos, tikai veikta zīmola On-site SEO optimimzācija, lai nokļūtu 1.vietā Google meklējumos.

Klienta atsauksme

Katrīna Ošleja
Katrīna Ošleja

Projekta izstrādē un sadarbībā ar Kebbe IT man patika komandas reakcijas ātrums, rūpes un vēlme pastāvīgi iegūt atgriezenisko saiti un pilnveidot gan mājaslapu, gan servisu. Tāpat augsti novērtēju, ka uzņēmums ieteica man, neprofesionālim IT nozarē, labāko pieeju un risinājumus. Man palīdzēja, ka tiku maigi pabakstīta, kad vilcinājos ar tekstiem vai aizņemtības dēļ nedevu kādu atbildi – galu galā tas mani motivēja nonākt pašai pie savas mājaslapas.

Projekts ritēja profesionāli un organizēti.  Īpaši gribu nodot paldies Armandam – viņš bija ļoti pacietīgs, sistemātisks un soli pa solim mani aizveda līdz gatavai mājaslapai. Man ir svarīgas skaistas lietas, tāpēc paldies arī Aleksandram par kolosālu dizainu. Un, protams, paldies Edgaram par to, ka viņš visu šo dara un attīsta.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Komandas reakcijas ātrums un izrādītās rūpes
  • Ieteikumi labākai pieejai un risinājumiem
  • Profesionāla un organizēta projekta izstrāde

Nākamais projekts