fbpx

Ledus tīrāmo mašīnu mājaslapa Norvēģijā

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Isbaneteknikk ir vadošais uzņēmums savā nozarē gan Norvēģijā, gan Ziemeļeiropā, tomēr mūsu esošā mājaslapa par to neliecināja. Tā kā jau iepriekš bijām saskārušies ar negatīvu pieredzi mājaslapas izveidē, bijām ļoti piesardzīgi. Sākumā pasūtījām tikai mājaslapas konceptu un dažu skatu dizainus – skices, lai pārliecinātos, ka šī ir komanda, ar kuru vēlamies sadarboties. Rezultāts mūs pārliecināja un bijām gatavi turpināt darbu un par 100% uzticēties Kebbe IT komandai. Lielākais izaicinājums bija atspoguļot mājaslapā mūsu plašo preču un pakalpojumu klāstu.

Mūsu risinājums

Sākām ar informācijas arhitektūru, mērķu izvirzīšanu un problēmu noteikšanu. Kā izrādījās, uzņēmuma klienti bieži kļūdās ledus mašīnu rezerves daļu pasūtīšanā (tas bija saistīts ar problēmu komunikācijā). Atrisinājām arī šo problēmu, izveidojot speciālu ledus mašīnu un to rezerves daļu katalogu, šajā sadaļā iekļaujot tikai viena uzņēmuma atbildīgā speciālista kontaktinformāciju.

Attiecībā uz ledus tīrāmo mašīnu tirdzniecību – tā kā uzņēmuma rīcībā ir plašs informācijas apjoms, mēs izveidojām vienotus aprakstus, attēlu galerijas, failus, kuros iekļauta specifiska tehniskā informācija, un izveidojām arī uzņēmuma YouTube kanālu, kurā publicējām pieejamos un potenciālajiem klientiem noderīgos videoklipus – tos attiecīgi arī integrējām mājas lapā.

Klienta atsauksme

Kim Jarre
Kim Jarre Biroja vadītājs

Kebbe IT izveidoja jaunu mājaslapu mūsu uzņēmumam “Isbaneteknikk AS”. Mēs vienojāmies par fiksētu cenu projektam, kurš iekļāva koncepta izstrādi, lapas struktūras izstrādi, dizaina un programmēšanas darbus, satura izstrādi, testēšanu, instruēšanu par lapas uzturēšanu un publicēšanu serverī. Mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātu un saņēmām daudz vairāk, nekā gaidījām. Mūsuprāt, esam saņēmuši labāko rezultātu par plānoto budžetu. Mēs plānojam turpmāku sadarbību ar Kebbe IT, lai izstrādātu mūsu lapu citās valodās, un no sirds iesakām viņu pakalpojumus ikvienam.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Pakalpojumu kvalitāte
  • Darba stils
  • Piedāvātie risinājumi – vienkārši un saprotami
  • Skats nākotnē – iespēja paplašināt klāstu

Nākamais projekts