fbpx

Zemnieku saimniecības Jāņkalni mājaslapas izveide

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

„Jāņkalni” ir integrētā zemnieku saimniecība, kas piedāvā iegādāties veselīgas ogas, augļus un to izstrādājumus dažādās tirdzniecības vietās. Papildus tam saimniecība piedāvā arī ekskursijas pa saimniecību un ražošanas cehu un bārterus. Uzņēmumam bija nepieciešama viena mājaslapa, kas prezentētu gan preces, gan pakalpojumus, kā arī piedāvātu iespēju preces iegādāties internetā. Protams, viena no prasībām bija arī mājaslapas mūsdienība — responsīvs dizains, interesants informācijas pasniegšanas veids un ērta lietošana. Tāpat mums bija nepieciešams palīdzēt nokomunicēt mūsu potenciālajiem klientiem „Jāņkalnu” stāstu.

Mūsu risinājums

Mājas lapas izstrādi sākām ar tās koncepcijas veidošanu. Daudzveidīgas informācijas atspoguļošana vienkāršā veidā ir gana liels izaicinājums, jo mājas lapas apmeklētājam ir skaidri jāsaprot, kur un kā iespējams preces iegādāties, kādus papildu pakalpojumus saimniecība piedāvā, kā arī skaidri jānolasa skaistais stāsts par pašu saimniecību jeb tās vīzija, misija un vērtības. Veidojot dizainu, izmantojām foto, kuros vērojams process, tieši no saimniecības, lai labāk ļautu interneta lietotājam sajust „Jāņkalnu” vides atmosfēru. Ieviesām arī interesantu risinājumu — saimniecības kalendāru, kas interneta lietotājiem atspoguļo to, kas gada gaitā notiek saimniecībā. Papildus tam mēs izstrādājām preču katalogu ar daudzvalodu atbalstu, iespēju novērtēt produktus un pievienot komentārus pie tiem, lai veicinātu dialogu un atgriezenisko saiti ar klientiem. Preču kataloga izveidei mēs izmantojām moduli WooCommerce, ko pielāgojām klienta vajadzībām.

Klienta atsauksme

Ilze Ozoliņa
Ilze Ozoliņa Uzņēmuma vadītāja

Pozitīvas atsauksmes par „Kebbe IT” bijām dzirdējuši no citiem avotiem. Tā kā mums bija nepieciešama individuāli veidota mājas lapa, šķita, ka „Kebbe IT” komandai varētu būt pa spēkam pieņemt šo izaicinājumu. Mēs nekļūdījāmies! Darbs tika paveikts kvalitatīvi un radoši. Uzņēmuma komandas plašais redzējums un pieredze ļāva izveidot risinājumu, kas ir tīkams gan klientiem Latvijā, gan ārpus tās.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Darba kvalitāte
  • Komandas kompetence
  • Patīkama komunikācija
  • Elastīgums

Nākamais projekts