fbpx

Mājaslapa mājokļu remontdarbu uzņēmumam Oslo

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Manam nelielajam uzņēmumam bija nepieciešams risinājums pakalpojumu prezentēšanai klientiem. Izlēmu, ka mājaslapa būs optimālākais variants. Satiekoties ar Edgaru, izstāstīju viņam par savu biznesu un, tā kā ticu, ka katram savs darbs darāms, pilnībā paļāvos uz viņa piedāvāto risinājumu, piegādājot tikai prasīto informāciju un attēlus

Mūsu risinājums

Tā kā runa ir par nelielu uzņēmumu, piedāvājām pavisam vienkāršu risinājumu – skaidru pakalpojumu izkārtojumu un plašas galerijas ar paveiktajiem darbiem. Mēs redzējām, ka šī klienta paveiktie darbi runā paši par sevi, tādēļ centrālo lomu mājaslapā piešķīrām attēliem, galerijām un klientu atsauksmēm.

Klienta atsauksme

Rafał Waliczek
Rafał Waliczek ABC Bygg Service vadītājs

Kad es meklēju kādu, kas varētu izveidot profesionālu uzņēmuma mājaslapu, es atradu Kebbe IT. Pēc divām tikšanās reizēm, kurās mēs runājām par konceptu, saturu, dizainu un izpildījumu, saņēmām gatavu rezultātu. Esmu ļoti apmierināts, un jau esam saņēmuši pozitīvas atsauksmes par mūsu lapu no saviem klientiem. Ja jūs meklējiet mājaslapas izstrādātāju savam uzņēmumam, iesaku sazināties ar Kebbe IT — elastīgi, mērķtiecīgi, pieredzējuši, zinoši speciālisti ar pozitīvu attieksmi.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Iespēja saņemt pilnu pakalpojumu klāstu
  • Iespēja samazināt mājas lapas izstrādes izmaksa
  • Ieteikumi mājas lapas izveides procesā

Nākamais projekts