fbpx

Mājaslapa poligrāfijas uzņēmumam RADI MAN

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

„Radi man” ir poligrāfijas uzņēmums, kas, izmantojot savas komandas pieredzi un zināšanas par poligrāfijas nozares dažādajiem risinājumiem un to kombinācijām, kā arī kompetenci sarežģītu un apjomīgu projektu realizēšanā, palīdz saviem klientiem sasniegt iecerēto mērķi.

Mājaslapas mērķis bija komunicēt šo informāciju potenciālajiem klientiem, kā arī viņus vienkārši un saprotami izglītot par daudzveidīgajiem risinājumiem un labākajiem iespējamajiem lēmumiem katrā situācijā.

Mūsu risinājums

Mājaslapas izveidi sākām ar tās koncepcijas izstrādi, lai definētu virzienu, idejas, risinājumus un citas svarīgas nianses. RADI MAN komandai bija savs redzējums, kā viņi vēlas atšķirties no saviem konkurentiem, tāpēc izaicinājums bija to atainot konceptuāli. Koncepcijas izstrādes process raisīja klientā jaunas idejas un projekta redzējumu kopumā utt. Izstrādes procesā mēs pielāgojām klienta izvēlēto dizaina šablonu, kurš tika ņemts par pamatu, taču pamatīgi pārveidots. Tāpat mājaslapā tika izstrādāti daudzi unikāli sadaļu un apakšsadaļu skati, lai efektīvi komunicētu katra atvēruma vēstījumu potenciālajam klientam.

Klienta atsauksme

Raivis Bernāns
Raivis Bernāns Izpilddirektors

Par Kebbe IT uzzinājām no paziņām, kas izteica pozitīvas atsauksmes. Sadarbības procesā pārliecinājāmies, ka pozitīvās atsauksmes ir pamatotas. Par to liecina arī mūsu sadarbības partneru un klientu izteiktā atzinība par Kebbe IT izstrādāto mājaslapu. Tiem, kas vēlas izveidot jaunu mājaslapu vai uzlabot pašreizējo, noteikti iesaku sadarboties ar Kebbe IT komandu, jo ne tikai būs sasniegts lielisks rezultāts, bet arī tā būs brīnišķīga iespēja iegūt jaunas, padziļinātas zināšanas šajā nozarē.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Profesionāla attieksme
  • Atklātība
  • Radoši, argumentēti un vērtīgi ieteikumi
  • Detalizēts skaidrojums par katru mājas lapas izveides posmu

Nākamais projekts