fbpx

Mājaslapa starptautiskam loģistikas uzņēmumam SONORA

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

“Sonora” ir starptautisks un strauji augošs uzņēmums, kas sevi jau pierādījis transporta un loģistikas nozarē. Lai turpinātu veiksmīgi iesākto ceļu, ko līdz šim bijām pierādījuši vairāk ar darbiem nekā ar vārdiem, mums bija nepieciešama mūsdienīga un reprezentabla mājaslapa, kas mūs pārstāvētu starptautiskajā tirgū. Mājaslapa, kas parādītu mūsu darbības reģionus (kartes), kravu pārvadāšanas iespējas (vagonu un lidmašīnu veidus, konteineru parametrus) un citu specifisku informāciju.

Mūsu risinājums

Darbā pie šī projekta sastapāmies ar dažādiem izaicinājumiem gan informācijas sakārtošanas, gan dizaina izstrādes, gan programmēšanas posmā. Turklāt mūsu mērķis bija panākt augstas mājas lapas SEO pozīcijas ar noteiktiem atslēgvārdiem. Saliekot kopā visu mūsu speciālistu kompetences, mums izdevās sasniegt klienta nosprausto mērķi. Mājaslapai ir nevainojami jāfunkcionē visās ierīcēs un ar visām pārlūkprogrammām, tādēļ mēs pievērsām lielu uzmanību dažādu elementu optimizēšanai.

Klienta atsauksme

Santa Veinberga
Santa Veinberga Mārketinga vadītāja

Ar Edgaru un “Kebbe IT” iepazināmies pēc citu speciālistu ieteikuma. Mārketinga vadītājas darbā arī līdz šim biju sadarbojusies ar IT uzņēmumiem un mājaslapu izstrādātājiem, taču diemžēl pieredze nebija pozitīva, tāpēc biju ļoti piesardzīga gan sadarbības uzsākšanā, gan tālākajā procesā. Galu galā mūsu mērķis tika sasniegts. Pieredze liecina, ka ļoti bieži ar IT speciālistiem ir grūti rast kopīgu valodu, jo viņu ikdienas termini un skatījums uz lietām ir atšķirīgs. Ar Edgaru komunikācija bija viegla, un varējām ātri rast kopīgu valodu. Noteikti iesakām arī citiem uzņēmumiem sadarboties ar “Kebbe IT”, jo tā ir pārbaudīta kvalitāte.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Godīgums
  • Radošums
  • Uzticamība
  • Kvalitāte procesā un rezultātā
  • Projekta vadītājs spēja runāt vienkāršā valodā un saprotami izskaidrot pat tehniskus jautājumus

Nākamais projekts