fbpx

Mājaslapa uzņēmumam Risinājums I Valmierā

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Mēs esam uzņēmums, kas nodrošina divu veidu savstarpēji nesaistītus pakalpojumus – grāmatvedības un apsaimniekošanas pakalpojumus. Tādēļ vēlējāmies mājaslapu, kura atspoguļotu informāciju par abiem pakalpojumiem, jo pagaidām veidot divas atsevišķas mājaslapas nebijām gatavi

Mūsu risinājums

Mūsu uzdevums bija radīt mājaslapu, kas apvienotu divus atšķirīgus pakalpojumus. Izveidojām konceptu, dizainu, kā arī piedāvājām klientam uzticēt mums mājaslapas satura izveidi. Tā kā uzņēmums atrodas Valmierā, tad veicot SEO analīzi saskatījām iespējas iegūt augstākas Google meklēšanas rezultātu pozīcijas, ko uzstādījām arī par vienu no mērķiem, plānojot un veidojot mājaslapas saturu.

Klienta atsauksme

Jānis Uzāriņš
Jānis Uzāriņš Apsaimniekošanas daļas vadītājs

Sākotnēji nevēlējāmies veidot jaunu mājaslapu, jo no iepriekšējās pieredzes šķita, ka tas ir ļoti laikietilpīgs, sarežģīts un nepatīkams process. Tomēr Kebbe IT komanda mums pierādīja pretējo – mums atlika tikai sniegt nepieciešamo informāciju, izteikt vēlmes un pieņemt lēmumus. Rezultātā ieguvām daudz labāku mājaslapu, nekā bijām cerējuši.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Ātrs mājas lapas izveides laiks
  • Kebbe IT komandas profesionalitāte
  • Pilns mājas lapas izveides serviss

Nākamais projekts