fbpx

Mājaslapas izstrāde grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumam SIA AI Konsultāciju birojs

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Uzņēmums ir viens no TOP10 lielākajiem grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumiem Latvijā, līdz ar to saprata, ka jāseko līdzi laikam un uzņēmuma attīstībai – klientiem jāsniedz precīzs pakalpojumu piedāvājums un vairāk jādarbojas tiešsaistes vidē. Šo iemeslu dēļ vēlējās jaunu, modernu un viegli pārskatāmu un administrējamu mājaslapu, tādu, kura atspoguļotu visu vienuviet –  gan uzņēmuma stāstu, gan pakalpojumus, gan atsauksmes.

Mūsu risinājums

Klientam izveidota moderna vizītkartes tipa mājaslapa, lai uzņēmums pēc iespējas veiksmīgāk spētu iepazīstināt potenciālos klientus ar pakalpojumiem, kā arī nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu apkalpošanu un personalizētu attieksmi. Mājaslapa strukturēta un programmēta pēc SEO optimizācijas labās prakses, kā arī ieviests daudzvalodu atbalsts.

WordPress satura pārvaldības sistēma nodrošina ērtu un vienkāršu mājaslapas administrēšanu un satura rediģēšanu, kas bija viens no mājaslapas funkcionalitātes priekšnosacījumiem.

Klienta atsauksme

Ingemārs Liakovičus
Ingemārs Liakovičus Partneris, valdes loceklis

Jau ilgstoši domājām par ļoti novecojušās lapas atjaunošanu, bet nevarējām atrast partneri, kurš uzņemtos izveidot kvalitatīvu un baudāmu lapu, iekļaujoties ierobežotā budžetā un ņemot vērā lapas iespējamo pienesumu klientu piesaistē. Šajā laikā nejauši iepazināmies ar Edgaru Kebbi un viņš ātri vien lika priekšā sadarbības modeli, kurš solīja sasniegt cerēto rezultātu, gandrīz iekļaujoties iedomātajā budžetā.

Rezultāts ir brīnišķīga, moderna lapa, kura izstāsta mūsu stāstu un atbild uz jautājumu – kāpēc mēs. Lai sasniegtu rezultātu, mums nācās noturēties zināmos rāmjos un ievērot disciplīnu, bet tas ir ļoti saprotams ierobežota budžeta apstākļos.

Ir pagājis noteikts laiks kopš lapas izveides, un par šo laiku man nav bijusi vēlme neko uzlabot. Cilvēki, kuri ir redzējuši mājaslapu, izsakās ļoti atzinīgi.

Sadarbības procesa lielais izaicinājums bija ierobežotais laiks, kuru varēju veltīt šim projektam, līdz ar ko Kebbe IT atbildīgajam projekta vadītājam nācās pielikt pūles, lai process noritētu vairāk vai mazāk nospraustajos termiņos. Nepārtraukti saņēmu atgādinājumus, uzmundrinājumus, un ikreiz, kad man likās, ka esmu padarījis milzu darbu, un tagad uz brīdi būs miers no Kebbes projektu vadītāja Māra, nākamajā dienā saņēmu ziņu, ka viss jau ir paveikts un mani gaidīja jauni jautājumi, uz kuriem atbildēt.

Paldies komandai par darbu, īpašs paldies Mārim par neatlaidību un uz klientu orientētu attieksmi. Noņemu cepuri Edgara priekšā par to, ka viņam izdevies izveidot tik profesionālu un motivētu komandu. Mēs noteikti izmantosim Kebbe pakalpojumus arī turpmāk, šobrīd jau esam uzsākuši pārrunas par jaunu projektu, noteikti rekomendēšu citiem, kam būs līdzīga vajadzība.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Uz klientu orientēta attieksme
  • Profesionāla un motivēta komanda
  • Projekta rezultāts

Nākamais projekts