fbpx

Mājaslapas izveide zivju pārstrādes iekārtu ražošanas uzņēmumam PERUZA

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Mājaslapas izveidē sadarbojāmies ar dizaina studiju „Virve”, kas izveidoja mūsu mājas lapas dizainu, kā arī palīdzēja mums izvēlēties piemērotāko uzņēmumu mājas lapas programmēšanai. Mēs vēlējāmies sadarboties ar uzticamu un pieredzējušu Web izstrādes uzņēmumu, kas spētu integrēt mūsu Web risinājumā CRM, kā arī izveidot preču katalogu. Turklāt mēs noteikti vēlējāmies saņemt risinājumu, kuru pēc izstrādes beigām varam administrēt pašu spēkiem.

Mūsu risinājums

Mūsu izaicinājums šajā risinājumā bija rūpīgi izpētīt visas specifiskās un precīzi definētās prasības, lai rastu efektīvāko risinājumu sistēmu integrācijām un programmēšanas darbiem. Tāpat mēs rūpīgi pārdomājām mājas lapas arhitektūru, lai „Peruza” komanda varētu viegli un intuitīvi administrēt pilnīgi jebkāda veida saturu jaunizveidotajā mājas lapā.

Klienta atsauksme

Guntis Dlohi
Guntis Dlohi Pārdošanas vadītājs

Sadarboties ar „Kebbe IT” mums ieteica pazīstams interneta mārketinga uzņēmums.  Sadarbības procesā mums ļoti patika uzņēmuma komandas pieeja — spēja piedāvāt dažādus risinājumus, piemēram, iespēju publicēt mājas lapu vairākos posmos. Tāpat mūs patīkami pārsteidza darbu izpildes ātrums, kvalitāte un viss komunikācijas process. Uzņēmumiem, kuri vēlas efektīvu sadarbības partneri mājas lapas izstrādē, noteikti ieteiktu izvēlēties „Kebbe IT”.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Darba izpildes ātrums
  • Spēja piedāvāt dažādus risinājumus
  • Komunikācija darba izpildes procesā
  • Lieliska cenas un kvalitātes attiecība
  • Komandas profesionālās kompetences

Nākamais projekts