fbpx

Neirologu privātklīnikas GKNeiroklīnika.lv mājaslapas izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

GK Neiroklīnika ir neirologu privātklīnika, kura konsultē un veic izmeklējumus pacientiem ar neiroloģiskām slimībām. Domājot par uzņēmuma attīstību, bija nepieciešams veikt uzlabojumus mājaslapā – ieviest jaunus elementus, labot un risināt dažādas funkcionalitātes kļūdas, sakārtot sākuma lapu, pakalpojumus un citus atvērumus.

Mūsu risinājums

Uzņēmumam tika atjaunota sākuma lapa, iekļaujot trūkstošos elementus, kā arī atrisinot vizuālās nepilnības un funkcionalitāti.

Kopumā, balstoties Google Analytics un citu lietotāju uzvedības rīku datu izpētē, mājaslapā pārkārtota galvenā navigācija, ieviesta jauna un vienota pakalpojumu struktūra un filtrs jeb pakalpojumu atlases funkcionalitāte. Tāpat sakārtota un mainīta URL struktūra, ieviesta ārstu integrācijas funkcionalitāte pie konkrētiem pakalpojumiem, kā arī integrēts Facebook atsauksmju modulis lietotāju uzticības veicināšanai.

Šādas struktūras un dizaina izmaiņas, atslēgvārdos balstīta satura izveide un ievietošana mājaslapā atbisltoši SEO labai praksei palielināja organisko plūsmu no Google meklētāja teju par 230%!

Klienta atsauksme

Arnita Karele
Arnita Karele Izpilddirektore

Sākums bija pats grūtākais, kad veidojām un zīmējām tehniskās skices, kā izskatīsies mājaslapa – kas kur būs, kas kur atradīsies, kādi teksti, Tā bija absolūti morzas ābece, vismaz man noteikti. Tas šķita diezgan biedējoši, bet, pamazām komunicējot ar Kebbe IT darbiniekiem, radās miers, ka viss būs labi.

Uzņēmuma vadītājs ir ļoti atzinīgi novērtējis mājaslapu un ir apmierinats ar rezultātu, jo ievērojami pieaudzis klientu apjoms. Cilvēki vairāk lasa, vairāk skatās, vairāk apmeklē mūsu mājaslapu un arī vairāk piesakās uz izmeklējumiem un konsultācijām.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Komunikācija ar Kebbe IT darbiniekiem
  • Projekta rezultāts
  • Plūsmas un konsultāciju pieteikumu pieaugums

Nākamais projekts