fbpx

Norus grāmatvedības kalendārs Oslo

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Piedāvājam grāmatvedības ārpakalpojumus lielam skaitam uzņēmumu, un, tuvojoties atskaišu datumiem, saskārāmies ar problēmu, kad patērējām milzum daudz laika un enerģijas, lai atgādinātu mūsu klientiem par to, kādi dokumenti un līdz kuram datumam jāiesniedz. Zinājām, ka vēlamies šo procesu padarīt efektīvāku, zinājām, ka to varētu saistīt ar jauno mājaslapu, taču nezinājām, kā to paveikt, tādēļ aicinājām Kebbe IT komandu izstrādāt pilnu risinājumu.

Mūsu risinājums

Darbu sākām ar jaunas, mūsdienīgas grāmatvedības mājaslapas izveidi. Mūsu mērķis bija izstrādāt tādu struktūru un saturu, lai ikviens uzņēmējs saprastu, kas tiek piedāvāts. Kā mēs zinām, grāmatveži mēdz runāt sarežģītā, tikai grāmatvežiem saprotamā valodā, taču lielākā daļa klientu ir uzņēmēji, kuriem nav štata grāmatvežu. Izveidojām tiešsaistes kalendāru, kurā Norus Regnskapsbyrå var reģistrēt atskaites un to iesniegšanas datumus, bet Norhus klienti var šim kalendāram pierakstīties tiešsaistē. Tādējādi Norhus atliek tikai vienreiz ievadīt informāciju par kādu konkrētu atskaiti un uzņēmuma klienti savlaicīgi saņems atgādinājumu savā e-pastā par tās iesniegšanu.

Klienta atsauksme

Alexey Don
Alexey Don Uzņēmuma vadītājs

Jau no paša “Norus Regnskapsbyrå” pastāvēšanas sākuma sadarbojāmies ar Kebbe IT. Pieredze, radošums, efektivitāte un individuāla pieeja, mūsuprāt, ir tikai daži no ieguvumiem, izvēloties Kebbe IT. Mūsdienīga un progresīva komanda, kuru vada Edgars, sagatavoja mājaslapas dizainu un ļoti sarežģītu mājaslapas saturu, lai mēs varētu ieekonomēt laiku un enerģiju. Viņi piedāvāja pilnu izstrādes procesu un ieteikumus, kā mājaslapu popularizēt pēc tās publicēšanas. Esam ļoti apmierināti ar Kebbe IT darbu un turpinām sadarboties.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Iespēja saņemt pilnu izstrādes procesu
  • Ieinteresētība un individuāla pieeja
  • Radoši un efektīvi risinājumi

Nākamais projekts