fbpx

“IR” neatkarīgā medija portāla Ir.lv žurnālu abonēšanas sistēmas izveide

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Lai turpinātu Ir.lv portāla attīstību un padarītu to ne tikai vizuāli mūsdienīgāku, bet arī ērtāku lietotājiem, vēlējāmies izveidot žurnālu abonēšanas sistēmu tā, lai tā atrastos pašā Ir.lv portālā, nevis būtu kā atsevišķa sistēma. Tāpat arī svarīgi bija uzlabot funkcionalitāti un ērtāku piekļuvi, darbību un atbilstību jaunākajiem risinājumiem un datu drošības noteikumiem.

Mūsu risinājums

Vecā Ir.lv portāla abonēšanas sistēma darbojās uz Ruby programmēšanas bāzes. Ņemot vērā klienta vēlmes, tika pārveidota sistēma uz WooCommerce un integrēta jaunajā Ir.lv portālā. 

Abonēšanas sistēma pielāgota kopējam portāla dizainam un ieviesti jauni un papildus funkcionalitātes lauki, kuri pielāgoti datu drošības prasībām. 

Līdz ar Ir.lv abonēšanas sistēmas ieviešanu tika atvieglots process kā lietotājam, tā pašam administratoram – portāla abonenti var lasīt digitālos žurnālus, bet administrators viegli pārvaldīt šo procesu.

Klienta atsauksme

Gundega Grīnberga
Gundega Grīnberga AS Cits Medijs valdes priekšsēdētāja

Par Kebbe IT uzzinājām pēc mūsu sadarbības partnera ieteikuma, tāpēc pēc pāris tikšanās reizēm nolēmām turpināt sadarbību uzņēmuma degsmes un lielās ieinteresētības dēļ par mūsu projektu. Papildus tam bijām dzirdējuši atsauksmes par precīzi ievērotiem termiņiem.

Sadarbībā ar Kebbe IT pirmā posma izveidē mums patika analītiskā pieeja projektu vadībā, tā bija neatsverama vērtība, jo projektu vadītājs darbam piegāja ar biznesa analītiķa pieeju, iesakot labākos risinājumus.

Kebbe IT ieteiktu kā sadarbības partneri arī citiem, jo priecē tas, ka komanda vienmēr ir gatava mācīties un pilnveidoties.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Analītiskā pieeja projektu vadībā
  • Ieteikumi labākajiem risinājumiem
  • Vēlme mācīties

Nākamais projekts