fbpx

Pro R-Motors kataloga izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Prormotors.lv piedāvā jaunas, aktuālas moto nozares preces un pakalpojumus, tāpēc arī uzņēmuma mājaslapai ir jābūt modernai un atbilstošai mūsdienu lietotāju prasībām. Diemžēl uzņēmuma mājaslapa bija veidota ļoti sen, tai nebija mobilās versijas, preces bija grūti pārvaldīt, arī platforma, uz kuras tā bija veidota, vairs nespēja apmierināt uzņēmuma prasības.

Mūsu risinājums

Lai piedāvātu efektīvu risinājumu, mēs veicām nišas atslēgvārdu izpēti. Lai izveidotu mājaslapas struktūru, izplānotu saturu u. c., mums bija jāzina, kā ļaudis meklē preces un pakalpojumus.

Nākamais uzdevums pēc struktūras un atribūtu definēšanas bija mājaslapas noformējuma piemeklēšana un pielāgošana klienta specifiskajām vajadzībām un prasībām. Ieviesām mājaslapā arī filtrus, lai atvieglotu preču kataloga izmantošanu, kā arī žurnāla sadaļu, kur klients var publicēt dažādus ar nozari, precēm un pakalpojumiem saistītus rakstus.

Pēc mājaslapas publicēšanas mēs to integrējām ar Salīdzini.lv, kā arī iemācījām klientam rīkoties ar jauno satura pārvaldības sistēmu: ievietot preču aprakstus, Google draudzīgus attēlus u. c.

Klienta atsauksme

Dace Baltgalve
Dace Baltgalve Mārketinga vadītāja

Ļoti atsaucīgi cilvēki. Uz jautājumiem atbild pat brīvdienās. Ir iespēja daudz ko iemācīties klausoties video lekcijas. Iesaku.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Komunikācija
  • Atbalsts
  • Pieredze
  • Profesionālā pieeja

Nākamais projekts