fbpx

Riepu kataloga (interneta veikala) izveide un SEO optimizācija MMK Serviss

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Konkurence riepu tirdzniecības un servisa nozarē ir ļoti agresīva un sīva, tāpēc mums bija nepieciešams risinājums, kas spēj piesaistīt jaunus klientus galvenokārt caur Google. Tāpat mēs vēlējāmies, lai mājaslapa ar tās preču katalogu ir ērti lietojama un saprotama, lai tā vieš uzticēšanos un skaidri nokomunicē to, kāpēc mēs esam labākie. Papildus tam mēs vēlējāmies iegūt ērti administrējamu risinājumu, jo preču sortiments atkarībā no sezonas ir ļoti mainīgs un mēs vēlamies klientiem atspoguļot vienmēr aktuālāko informāciju. Tātad to ir jāspēj izdarīt ātri, efektīvi un precīzi.

Mūsu risinājums

Tā kā klients bija skaidri definējis mērķus un vajadzības, mūsu komanda darbu sāka ar rūpīgu izpēti, kas ietvēra atslēgvārdu analīzi, lai izprastu interneta lietotāju uzvedību, kad tos interesē riepu iegāde vai maiņa. Šī izpēte bija pamats mājaslapas struktūras un satura izveidei, lai nodrošinātu ērtu lietojamību un labus Google meklēšanas rezultātus. Tāpat mēs veicām klienta preču izpēti, lai varētu piedāvāt risinājumu riepu kataloga izveidei. Preču kataloga izveidei par pamatu izmantojām moduli WooCommerce, ko adaptējām, lai padarītu preču meklēšanu vienkāršāku. Tādējādi izmantojām efektīvāko risinājumu, apvienojot gatavu moduli ar individuālu pielāgošanu specifiskām vajadzībām. Pēc mājaslapas izstrādes izanalizējām lietotāju uzvedību. Balstoties uz analīzi, veicām korekcijas mājaslapas dizainā, kas vainagojās ar lielāku pasūtījumu skaitu.

Klienta atsauksme

Mārcis Kravalis
Mārcis Kravalis MMK Serviss vadītājs

Ar „Kebbe IT” vadītāju bijām personīgi pazīstami, kas noteikti bija viens no aspektiem par labu lēmumam par sadarbības uzsākšanu. Mums ļoti patika visas komandas attieksme. Jutām, ka šiem cilvēkiem patiesi rūp mūsu projekta realizācija. Sadarbības process nebija formāls, bet ļoti profesionāls. Katra nianse tika ņemta vērā un speciālisti nopietni iedziļinājās mūsu vēlmēs un vajadzībās. Rezultātā saņēmām daudz labāku risinājumu nekā bijām gaidījuši, tāpēc sadarbību vērtējam ar lielu pluszīmi.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Attieksme
  • Spēja iedziļināties nozarē un biznesa specifikā
  • Rezultāts, kas bija labāks par gaidīto

Nākamais projekts