fbpx

Strenču novada portāla izveide

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Strenču novada esošais portālas bija novecojis – vecmodīgs dizains, nebija mobilās versijas, informāciju portālā bija grūti atjaunināt, un tās publicēšanu nodrošināja tikai viens cilvēks. Tas nozīmē, ka viss lielais informācijas daudzums un ar tās publicēšanu saistītie darbi gāja caur šo cilvēku, jo neviens cits nemācēja mājaslapā ievietot saturu un atjaunināt jau esošo, un arī sistēma nenodrošināja iespēju publicēt vairākiem lietotājiem. Vēlējāmies izveidot pilnīgi jaunu lapas struktūru un dizainu, kā arī paplašināt funkcionalitātes iespējas.

Mūsu risinājums

Balstoties uz klienta izvirzītajām prasībām, izplānojām portālam pilnīgi jaunu struktūru un funkcionalitāti. Pēc portāla struktūras izveides identificējām vairāk kā 20 moduļus, kurus nepieciešams izveidot, lai nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti un kientam ērtu informācijas publicēšanu, nedomājot par tās formatēšanu un vizuālo izskatu. Esam izveidojuši portālu tā, lai klients pilnīgi brīvi pēc saviem ieskatiem var veidot sadaļas un apakšadaļas, brīvi darboties ar moduļiem un tos pieslēgt nepieciešamajām sadaļām. Kur vien iespējams, ieviesām arī informācijas automātisko arhivēšanu jeb, informācijai novecojot, tā automātiski nonāk krātuvē. Papildus izveidoti arī tādi moduļi kā Jaunumi, Kontaktu katalogs, Dokumentu arhīvs, Notikumu kalendārs, Novadpētniecība, Novada vēstis, Domes sēdes, Tūrisma objekti, Attēlu galerijas utt. Strenču novada mājaslapa apvieno teju visas novada iestādes vienkopus – pašvaldību, skolas, biedrības, bibliotēkas, tūrismu, baznīcu utt.

Klienta atsauksme

Ginta Gailīte
Ginta Gailīte Sabiedrisko attiecību speciāliste

Izvēlē par mājaslapas izstrādātāju nolēmām sadarboties ar Kebbe IT, jo mūs uzrunāja korektais un mūsdienīgai piedāvājums. Arī turpmākās sadarbības laikā patika komandas precizitāte un detalizētais piedāvāto risinājumu skaidrojums. Savukārt, runājot par darba kvalitāti, esam apmierināti ar iegūto rezultātu, taču vienmēr ir uz ko tiekties. Kopumā sadarbība projekta laikā bija vienkārša, darbu izpilde precīza un komunikācija viegla.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Mūsdienīgs piedāvājums
  • Risinājumu skaidrojums
  • Viegla komunikācija

Nākamais projekts