fbpx

Mājaslapa restorānam Cappadocia

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Vēlējos, lai, cilvēkiem meklējot turku kebabu Drāmenē (Norvēģijā), mana uzņēmuma lapa parādītajos pirmajā Google rezultātu pozīcijā. Vēlējos arī padarīt vienkāršāku kebabu pasūtīšanas procesu, izvietojot saprotamu informāciju par piegādes laiku, izmaksām un citām niansēm, kā arī parādīt cilvēkiem, ar ko atšķiras turku kebabi – to variāciju ir patiesi daudz.

Mūsu risinājums

Veicām nozares atslēgvārdu analīzi, izveidojām atbilstošu mājaslapas arhitektūru, paredzot vietu arī vizuālai un izglītojošai informācijai par kebabiem. Tāpat vēlējāmies šī uzņēmēja stāstam un kaislībai piešķirt krāsas, tādēļ lielu nozīmi piešķīrām satura sagatavošanai. Rezultātā izveidojām tekstus atbilstoši SEO prasībām, izveidojām tos tā, lai tie būtu viegli lasāmi, interesanti un ar īpašu stilu, lai paliktu atmiņā.

Klienta atsauksme

Muhammer Bahadir
Muhammer Bahadir Restorāna īpašnieks

Mūsu vecā mājas lapa bija inficēta un ar iepriekšējo izstrādātāju mums bija grūtības pabeigt darbus, tādēļ meklējām kādu, kurš varētu to sataisīt. Kebbe IT mēs atradām caur mūsu ilggadēju restorāna klientu, kurš regulāri nāca uz mūsu restorānu pusdienās. Vienā tikšanās reizē Edgars mani izjautāja un paņēma visu nepieciešamo informāciju. Un pēc dažām nedēļām ieradās, lai parādītu mājaslapas uzmetumu. Darbs bija izdarīts ļoti kvalitatī un profesionālāk nekā mēs bijām to gaidījuši. Mēs noteikti sadarbosimies ar Kebbe IT.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Rezultāts - pozīcijas Google
  • Kebabu un uzņēmuma apraksti
  • Vienkāršs sadarbības process
  • Iniciatīva un risinājumu iespējas

Nākamais projekts