fbpx

Latvijas Mežs mājaslapas izveide

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Aptuveni pirms gada bijām nolēmuši mainīt uzņēmuma vizuālo tēlu, līdz ar to mums bija nepieciešama arī jauna mājaslapa. Mums bija ideja, tomēr nekādas pieredzes mājaslapu veidošanā un nekādas nojausmas, ar ko īsti vajadzētu sākt. Uzsākām sadarbību ar kādu izstrādes uzņēmumu, tomēr šis process apstājās bez jebkāda rezultāta. Sākām meklēt citus uzņēmumus, kas mūsu projektu varētu realizēt, un mūsu paziņas mums ieteica “Kebbe IT”. Izstāstījām savas idejas, vēlmes un vajadzības “Kebbe IT” komandai un pilnībā uzticējām projekta vadību, iesaistījāmies tikai, lai sniegtu komentārus un pieņemtu lēmumus.

Mūsu risinājums

“Latvijas mežs” ir uzņēmums, kas ar lielu atbildību izturas pret vienu no Latvijas lielākajām vērtībām – mežiem –, tāpēc uzņēmuma mērķis bija izveidot ne tikai informatīvu, bet arī pēc klienta vēlmes izglītojošu mājas lapu, ko mēs realizējām, izmantojot nelielas infografikas, kā arī testu mežu īpašniekiem. Lai piešķirtu mājas lapai mazliet humora un viegluma, padarījām uzņēmuma suni Rokiju par pilnvērtīgu komandas biedru.

Klienta atsauksme

Sintija Putene
Sintija Putene Lietvedība un komunikācija

Pirms mājas lapas izveides mūsu priekšstats par šī projekta realizāciju bija pavisam cits. Tagad skaidri izprotam atšķirību starp profesionāliem izstrādātājiem un amatieriem. “Kebbe IT” komanda pierādīja, ka zina, ko dara.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Komunikācija
  • Profesionalitāte
  • Uzmanība tiek pievērsta katrai niansei
  • Rezultāts

Nākamais projekts