fbpx

Veselības centrs “Baltezers” mājaslapas izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Veselības centra „Baltezers” mājaslapa bija iekļauta viesnīcas „Baltvilla” mājaslapā, kas būtiski apgrūtināja mājaslapas lietošanu. Lai atvieglotu komunikāciju ar potenciālajiem viesnīcas un veselības centra klientiem, uzņēmums vēlējās šīs mājaslapas atdalīt.

Mūsu mērķis ir iegūt ērti lietojamu risinājumu gan mums pašiem, gan mūsu klientiem.

Mūsu risinājums

Lai piedāvātu risinājumu, mēs veicām rūpīgu nišas atslēgvārdu izpēti gan nozarē „viesnīca”, gan „veselības centrs”. Mēs izpētījām, kā cilvēki (gan potenciālie klienti, gan veselības nozares profesionāļi) meklē pakalpojumus un risinājumus. Balstoties uz iegūto informāciju, mēs izveidojām veselības centra mājaslapas struktūru (sadaļas, kategorijas, apakškategorijas u. c.).

Svarīgs nosacījums bija jaunās mājaslapas noformējuma pielāgošana nesen izstrādātajai uzņēmuma identitātei. Līdz ar to šajā gadījumā mēs izstrādājām pilnīgi jaunu noformējumu, nevis pielāgojām kādu no tēmām.

Lai nodrošinātu efektīvāku mājaslapas darbību, mēs lielu vērību pievērsām arī mājaslapas mobilajai versijai un ieviesām e-pierakstu un meklētāju. Pakalpojumu cenu atspoguļošanai mēs ieviesām vairākus risinājumus: cenrādi, kur visas cenas ir publicētas vienkopus, kā arī cenu pie katra pakalpojuma apraksta.

Lai viestu lielāku uzticamību, jaunajā mājaslapā izstrādājām arī speciālistu profila informāciju.

Nākamais projekts