fbpx

Vides Tehnika – produktu kataloga izstrāde

Mājaslapas izstrādes process

Klienta stāsts

Informācija par mūsu klientu un tā mājaslapu bija grūti atrodama Google. Tāpat mājaslapā, kuru pirms dažiem gadiem bija izveidojis kāds tīmekļa izstrādes uzņēmums, bija grūti pārvaldīt preces. Arī mājaslapas mobilā versija nebija ērti lietojama. Klienti bieži zvanīja, lai uzzinātu pamatinformāciju par precēm, kas tādējādi darbiniekiem prasīja daudz papildu laika un enerģijas.

Mūsu risinājums

Lai sasniegtu klienta izvirzītos mērķus, mēs veicām nišas atslēgvārdu izpēti. Rezultāti mums ļāva labāk izplānot mājaslapas struktūru: sadaļas, preču kategorijas un apakškategorijas. Nākamais posms bija mājaslapas noformējuma izveide. Būtiska nozīme ir lietojamībai, tostarp mobilajai versijai.

Viens no galvenajiem uzdevumiem bija arī ērta mājaslapas pārvaldīšana. Mēs iemācījām klienta darbiniekiem publicēt informāciju platformā WooCommerce: pareizi apstrādāt preču attēlus, veidot un publicēt tekstus u. c.

Lai uzlabotu pārdošanas procesu, mēs ieviesām efektīvu iespēju meklēt preces pēc dažādiem kritērijiem, pievienot tehniskās specifikācijas dokumentus, kā arī citus kritērijus. Turklāt katrai preču grupai ir pievienota atbildīgās personas — šīs jomas speciālista — kontaktinformācija, lai novirzītu klientu uzreiz pie kompetentas personas.
Lai nezaudētu pozīcijas Google, mēs izveidojām 301 virzienmaiņu, kas ļauj saglabāt iepriekšējās mājaslapas vērtības.

Lai nodrošinātu mājaslapai papildu apmeklējumu, mēs to integrējām ar Salīdzini.lv.
Jau pirmajā mēnesī pēc mājaslapas publicēšanas, kā arī papildinājumu un uzlabojumu ieviešanas organiskā apmeklētība palielinājās par 20%.

Klienta atsauksme

Krista Blūma
Krista Blūma Mārketinga vadītāja

Ļoti profesionāla komanda un lieliska komunikācija ar klientu! Atbildēs uz visiem jautājumiem, atrisinās visas problēmas, izstāstīs par būtisko, lai jaunā mājaslapa strādātu uz visiem 100%.

Sadarbībā klientam visvairāk patika

  • Komunikācija
  • Atbalsts
  • Profesionalitāte
  • Risinājumi

Nākamais projekts