fbpx

Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Izvēlne

Kāpēc uzticēt mums Jūsu mājaslapas un internetveikala izveidi?

148

Apmierināti klienti

230

Apmeklējuma pieaugums

10

Profesionāļu komanda

74

Risinājumi un integrācijas

Pieteikties mājaslapas izstrādei

Ja meklē mājaslapas izstrādātāju, mēs būsim īstā izvēle! Aizpildi kontaktinformāciju un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Jūsu kontaktinformācija:*

Kāda tipa mājaslapu vēlaties izveidot/uzlabot?*

Plānotais budžets:*

Arnita Karale

GKneiroklinika.lv izpilddirektore

Uzņēmuma vadītājs ir ļoti atzinīgi novērtējis mājaslapu. Ir apmierināts ar rezultātu, jo ir pieaudzis klientu apjoms.

Paveiktais

Tā nav tikai parasta mājaslapu izstrāde. Tā ir labāko risinājumu meklēšana, jaunu klientu piesaiste, iedziļināšanās biznesa būtībā.

Baltvilla

Ceļojumu aģentūras ActiveTravel.lv mājaslapas izstrāde

Izveidota strukturēta un viegli administrējama e-komercijas lapa ceļojumu aģentūrai, lai tā spētu nodrošināt interesentus ar labākajiem un izdevīgākajiem ceļošanas un atpūtas piedāvājumiem Latvijā un ārpus tās!

Mājaslapas izstrāde grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmumam SIA AI Konsultāciju birojs

Izveidota vizītkartes tipa mājaslapa, lai uzņēmums pēc iespējas veiksmīgāk spētu iepazīstināt potenciālos klientus ar pakalpojumiem, kā arī nodrošināt kvalitatīvu un profesionālu apkalpošanu un personalizētu attieksmi.

Ko par sadarbību saka mūsu klienti

Laura Buharina

ORNANDUM.LV PĀRDOŠANAS VADĪTĀJA

Būtībā mūsu mājaslapa tapa attālināti caur Skype sarunām, Google Sheets uzdevumiem un es varu teikt droši, ka šādā veidā var izveidot mājaslapu labi un kvalitatīvi!

Arnita Karele

GKNEIROKLINIKA IZPILDDIREKTORE

Uzņēmuma vadītājs ir ļoti atzinīgi novērtējis mājaslapu. Ir apmierināts ar rezultātu, jo ir pieaudzis klientu apjoms.

Ingemārs Liakovičus

AIBIROJS.LV PARTNERIS, VALDES LOCEKLIS

Mūsu mērķis bija radīt mūsdienīgu, funkcionālu mājaslapu, kurā būtu iespējams ērti atrast informāciju par mums, un kuru mums būtu lepnums rādīt citiem.

Mājaslapa tūrisma operatora uzņēmumam Balt-go.lv

Tīmekļa vietne veidota ar mērķi palīdzēt lietotājam pēc iespējas vienkāršāk atrast un rezervēt sev vēlamo ceļojumu. Attiecīgi pielāgots meklēšanas filtrs, ceļojuma rezervācijas forma, sēdvietu rezervācija autobusā, ērti administrējama jaunu ceļojumu pievienošana no admin paneļa u.c.

Ārstniecības iestādes SIA “Dzirdes Sistēmas” mājaslapas izveide

Mājaslapa veidota minimālisma stilā, ar strukturētu un pārskatāmu navigāciju un pakalpojumu skatu. Lapā izveidots tiešsaistes katalogs dzirdes aparātiem, individuālajiem dzirdes aizsardzības līdzekļiem u.c., kā arī veikta apjomīga bloga rakstu migrācija no vecās lapas.

Neirologu privātklīnikas GKNeiroklīnika.lv mājaslapas izstrāde

Balstoties datu izpētē, mājaslapā uzlabota sākuma lapa, pārstrukturēta galvenā navigācija, izveidots strukturēts pakalpojumu aprakstu skats, ieviest pakalpojumu režģi ar pielāgotu filtru un celta kopējā mājaslapas apmeklētība.

“IR” neatkarīgā medija portāla Ir.lv žurnālu abonēšanas sistēmas izveide

Latvijas mediju portālam nodrošināta lielu datu apjomu migrācija no Ruby uz WordPress satura pārvaldības sistēmu. Tāpat izstrādāta funkcionāla un ērti lietojama žurnālu abonēšanas sistēma uz WordPress WooCommerce bāzes.

Katrīnas Ošlejas zīmola mājaslapas izstrāde

Izstrādāta unikāla dizaina mājaslapa ar interaktīviem elementiem, lai izceltu spilgtu personību un savas jomas profesionāli - Katrīnu Ošleju.

E-komercijas lapa trauku apdrukas uzņēmumam Ornandum.lv

Dekolapdrukas uzņēmumam izstrādāts internetveikals veiksmīgākai un ērtākai trauku apdrukas pasūtījumu veikšanai. Mājaslapā izveidots trauku piedāvājuma katalogs, ieviests cenu aprēķina kalkulators lietotāja un uzņēmuma laika optimizācijai un integrēti citi elementi pārdošanas veicināšanai.

Bezmaksas kurss

Ja vēlaties uzlabot zināšanas par mājaslapas izstrādi, tev noderēs mūsu bezmaksas piecu lekciju kurss.

Google My Business IconGoogle My Business

Cēsu iela 2, Valmiera

5.0 18 reviews

 • Avatar Janis Vieglins ★★★★★ pirms 8 mēnešiem
  Man vienmēr licies, ka pats esmu visur ļoti gudrs. Laikam ejot, sāku saprast.....laiks iet tik ātri. Tad nu....sāku meklēt palīgu, kurš man sakārtotu Google un, svarīgākais, lai tas efektīvi dod atdevi.
  Satikos ar Edgara komandu
  … More un lielisko Jutu.
  Kāpēc lielisko- jo viss bija tik viegli. Viegli saprast. Viņa ir precīza, ātra un visu jaui izskaidro. Palīdzēja man ar dizaineri. Vārdu sakot.....ļoti ērti un forši.
  Esmu ļoti iepriecināts lar sadarbību ar Kebbe IT.
  Paldies Edgar, ka ļoti skurpulozi attiecies pret klientu vajadzībām. Un, vēlreiz, paldies Juta, tādu cilvēku- profesionāļu ir ļoti maz. 👍 iesaku visiem.
 • Avatar Artūrs Vīgants ★★★★★ 4 months ago
  Ātri tiek darīts darbs. Var izdarīt arī attālināti nepieciešamo. :)
 • Avatar Kalvis Brangulis ★★★★★ 11 months ago
  Paldies par atbalstu un konsultāciju Kebbe IT komandai! Patiecoties viņu ieteikumam mūsu ģimenes biznesa mājas lapu pārnesām uz WordPress un tagad tekstus un bildes mājas lapā varam mainīt un papildināt saviem spēkiem. Tagad … More arī zinām kā sakārtot, lai lapa būtu SEO draudzīga. Noteikti iesaku sadarboties.