Please update your browser to the latest version in order to view our website.

Par mums

Mūsu misija izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus risinājumus Jūsu biznesa mērķu sasniegšanai

Ritināt uz leju

Mūs fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju

Mūsu stāsts sākas ar to, ka mūs fascinē cilvēku mijiedarbība ar informāciju un tas, kā mūsdienās cilvēki izmanto tehnoloģijas, lai atrastu informāciju, attīstītu biznesu, optimizētu procesus un komunicētu.

… un turpinās ar uzņēmuma Kebbe IT izveidi 2014. gada pavasarī, kad mēs par savu mērķi izvirzījām izveidot uzņēmumu ar profesionāļu komandu, kura palīdz uzņēmumiem izstrādāt efektīvus un ilgtspējīgus IT risinājumus biznesa mērķu sasniegšanai.

Startēt Norvēģijā, lai augtu Vidzemē

Kebbe IT pirmie klienti bija Norvēģijas uzņēmumi, kas augstu vērtēja mūsu darba kvalitāti, uzmanību, ko pievērsām niansēm, ilgtspējīgu risinājumu radīšanai un mērķu sasniegšanai.

Tad arī sāka veidoties Kebbe IT komanda, kura sastāv gan no pastāvīgiem darbiniekiem, gan no freelanceriem, kuri spēj saprasties, sadarboties un piegādāt lielisku rezultātu. Sākām arī apzināties, ka atrašanās vietai nav jānosaka tas, kas ir mūsu komandā, vai tas, kur atrodas mūsu klienti. Galvenais ir patīkams darba process un lielisks rezultāts!

Attīstot šo koncepciju, Kebbe IT pārcēlās uz Valmieru, vietu, kas tuvāk sirdij, tomēr tikpat tuvu klientiem un sadarbības partneriem Latvijā, Norvēģijā un citur Eiropā.

Pašlaik mūsu komandu veido septiņi lieliski speciālisti, kuru kompetences specifiskos uzdevumos papildina arī freelanceri.

Mūsu motivācija — iespēja pārspēt sevi, lai palīdzētu klientiem!

Mūsu komandā ir cilvēki, kuri petiesi mīl savu darbu. Mēs augstu vērtējam speciālistus ar dzirksteli acīs, kas saskata jaunus izaicinājumus, jaunas iespējas izzināt, palīdzēt un piedalīties. Šī vēlme katru dienu nedaudz pārspēt sevi vieno mūsu komandu. Šajos brīžos rodas jaunas idejas un risinājumi, kurus augstu vērtē mūsu klienti.


Kebbe IT komandas vērtības

Godīgums un atbildība

Kvalitāte

Godīgums un atbildība

Mēs iestājamies par ilgtermiņa sadarbību, ko pierādām ar godīgumu un atbildību pret katru mums uzticēto uzdevumu.

Kvalitāte

Pienāk brīdis, kad kvalitāte izšķir visu. Mūsu komanda negaida šo brīdi. Mums tas jau ir pienācis, un mēs strādājam kvalitatīvi pat tad, kad neviens neskatās un nepārbauda.

Proaktivitāte

Ja redzam iespēju vai risinājumu, mēs neturam sveci zem pūra. Mūsu pārliecība un darba stils to neatļauj, un, jā, mūsu klientiem tas arī ļoti patīk!

Pašizaugsme

Pasaule mainās, un, kā sacīja Rainis: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" Mēs esam cīnītāji un izdzīvotāji, tādēļ katru dienu attīstām sevi, lai palīdzētu attīstīties Jūsu biznesam.

Proaktivitāte

Pašizaugsme

Iepazīstiet mūsu komandu

Kebbe IT apvieno jaunu profesionāļu komandu ar vienotām vērtībām un mērķiem. To veido gan pieredzējuši profesionāļi ar ilggadēju pieredzi, gan jauni un daudzsološi speciālisti, kas absolvējuši Vidzemes Augstskolu.

Uzņēmums virzās pa mērķtiecīgas attīstības ceļu, tāpēc tam pakāpeniski pievienojas arvien jauni komandas biedri.

Edgars

Web risinājumu konsultants

Edgars tic mūžizglītībai un nepārtrauktai izaugsmei, kas ir iespējama kā ikvienā personībā, tā arī projektā vai uzņēmumā. Edgaru aizrauj interneta lietotāju uzvedība, domāšana un informācijas meklēšanas paradumi, kas palīdz, realizējot uz lietotājiem orientētus Web projektus.

Armands

Projektu vadītājs

Armands ir nenogurdināms, kad ir runa par jaunu ideju attīstīšanu vai jaunu iemaņu apgūšanu. Viņš ir diplomēts finanšu analītiķis, tāpēc vienmēr visā vēlas veikt uzlabojumus, kas ļaus padarīt cilvēku dzīvi ērtāku un biznesu efektīvāku.

Klāvs

Back-end programmētājs

Durvis uz digitālo pasauli Klāvs atvēra jau sākumskolā, kad tika pie sava pirmā personālā datora. Šī nozare tāpat kā sitaminstrumentu spēle, kas ir Klāva hobijs, apvieno jaunradi un pragmatiskumu vienlaikus. Klāvs ir īsts komandas spēlētājs gan Kebbe IT, gan mūziķu grupā Refleksija.

Mārtiņš

Front-end programmētājs

Mārtiņš IT nozarē ir kopš bērna kājas. Tā ir nozare, kas vienmēr var piedāvāt jaunus izaicinājumus, attīstību, spēju domāt nestandarti, tai pašā laikā balstot to visu uz pamatīgām zināšanām. Mārtiņš mūsu klientiem sniedz tehnisko atbalstu mājaslapu jautājumos, kā arī izstrādā WordPress bāzētas mājaslapas. Enerģiju stratēģiskiem risinājumiem Mārtiņš smeļas basketbola spēlē, bet pacietību — makšķerēšanā.

Dace

Front-end programmētāja

Dinamika un nemitīga attīstība ir tas, kas Daci aizrāva un vilināja, un joprojām ļoti aizrauj IT nozarē. Strādājot pie Web projektiem, viņai visvairāk tīk darbs pie to vizuālā noformējuma, kam iedvesmu Dace gūst, atpūšoties dabā, kur tāpat kā IT nozarē „Sky is no limit”.

Edvards

Front-end programmētājs

Edvards savu aicinājumu datorzinātnē atklāja, nodarbojoties ar hobiju — datorspēlēm. Ikdienā viņš pēc dizainera sagatavotām skicēm izstrādā, kā arī uzlabo jau izveidotās mājaslapas. Savu darbu programmēšanas jomā viņš pielīdzina ēkas būvniecībai, kur pašam ir iespējams radīt savus būvmateriālus. Tā vien šķiet, ka šifrēta valoda ir Edvarda stihija. Brīvajā laikā viņš dzied jauniešu korī „Skan”, kur no programmēšana valodas viņš pāriet uz nošu valodu.

Ivars

Back-end programmētājs

Viens no Ivara skolas dienu sapņiem ir realizēts. Viņš darbojas nozarē, kas viņu interesēja jau skolas laikā, kad viņš apguva Pascal programmēšanas valodu. Darbā ar Web projektiem Ivaru aizrauj fakts, ka viņa veikumu izmantos daudzi cilvēki – vieniem tas palīdzēs attīstīt biznesu, citiem atrast atbildes uz jautājumiem, vēl citiem saņet vēlamo pakalpojumu vai iegādāties preces.

Freelanceri - mūsu papildspēks

Atkarībā no projekta specifikas līdztekus mūsu pastāvīgajai komandai projektos tiek iesaistīti papildspēki, kas attāli palīdz no dažādām Latvijas pilsētām. Mums palīgā nāk Web dizaineri, programmētāji, tekstu autori, fotogrāfi un citi speciālisti, kuri palīdz mūsu klientiem realizēt izcilus projektus.

Uzraksti mums